Nowe Technologie

Kamera Aver EVC130 Fixed Cam

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2013 13:45
Wideokonferencje wymagają doskonałej jakości obrazu. Aver EVC130 Fixed Cam oferuje rozdzielczość Full HD 1.920 x 1.080 i 30 klatek na sekundę co pozwala mieć pewność, że obraz okaże się wyraźny, a ruch płynny.
Aver EVC130 Fixed Cam
Aver EVC130 Fixed Cam

Kamera ma sterowane pochylenie, obrót oraz 4x zoom cyfrowy z bardzo dużym polem widzenia – aż 88°.Zestaw pozwala na współdzielenie materiałów,  wyświetlanie na dwóch monitorach (Dual Mode) oraz zarządzanie przez sieć. Jest wyposażony w złącze HDMI.

  • Aver EVC130 Fixed Cam jest kompaktowych rozmiarów. Niewielka kamera i mikrofon o bardzo dobrych parametrach znakomicie sprawdzą się w gabinecie prezesa czy małej sali konferencyjnej. Pełna kompatybilność z urządzeniami innych producentów dzięki wsparciu protokołu H.323 oraz SIP to gwarancja nieskrępowanej eksploatacji.  Pomysłów na wykorzystanie tego typu systemów jest wiele, ponieważ mogą znaleźć zastosowanie w całej strukturze przedsiębiorstwa. Poczynając od wirtualnych spotkań na poziomie menadżerskim i spotkań handlowych, można omawiać strategie i organizować szkolenia, a także przeprowadzać rekrutację. Wszystko zależy od potrzeb firmy i kreatywności jej pracowników. Najważniejsze jednak, ze w ciągu jednego dnia można odbyć wiele spotkań, zamiast jednego, a to bezwzględnie podnosi wydajność pracowników, a co za tym idzie także firmy.

Aver EVC130 Fixed Cam objęte jest 3 letnią gwarancją, a jego ostatnim atutem jest cena detaliczna brutto 8.999 (z VAT).

 

 autor: Materiały prasowe

Zobacz więcej na temat: kamera wideokonferencje