Nowe Technologie

iiyama: dotykowe 27 cali

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2013 10:44
iiyama wprowadza na polski rynek 27” dotykowy monitor LED Full HD T2735MSC z 10 kompatybilnymi punktami dotykowymi i wbudowaną kamerą.
iiyama T2735MSC
iiyama T2735MSC

T2735MSC wykorzystuje zaawansowaną technologię pojemnościową, która działając w oparciu o kompatybilny system operacyjny pozwala na wykrycie dotknięcia ekranu aż w 10 punktach jednocześnie. Panel doskonale sprawdzi się więc w szeregu zastosowań związanych z obsługą wymagających interaktywnych aplikacji.

  • Matryca AMVA+ zapewnia realistyczne odwzorowanie barw, bardzo wysoki kontrast i doskonałe kąty widzenia, dzięki czemu obraz wygląda znakomicie niezależnie od kąta, pod jakim patrzy na niego użytkownik. Przód monitora w całości przykryty jest dodatkową szklaną powłoką o podwyższonej odporności na zarysowania, która zabezpiecza ekran i gwarantuje jego większą żywotność.
  • iiyama T2735MSC wyposażono w szeroką gamę wejść - cyfrowe wejścia HDMI i DVI, analogowe VGA i trzy porty USB 3.0. Konstrukcja monitora opiera się na dużej, wysuwanej podpórce zapewniającej bardzo szeroki zakres regulacji. Monitor może stać niemal pionowo lub  - po całkowitym złożeniu stopki - leżeć zupełnie płasko, jak gigantyczny tablet. Wbudowana kamera internetowa z mikrofonem pozwala na prowadzenie konferencji wideo.autor: materiały prasowe

Zobacz więcej na temat: iiyama kamera monitor

Czytaj także

Nowa iiyama hi-end

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2013 10:40
Firma iiyama wprowadziła na rynek monitor iiyama E2773HS wzbogacony o funkcję X-Res.
rozwiń zwiń