Nowe Technologie

ASUS MX299Q Designo

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2013 07:14
Powierzchnia wyświetlania jaką oferuje monitor jest odpowiednikiem dwóch 17-calowych ekranów (o proporcjach 5:4) i jest o 33 proc. szersza, niż w przypadku podobnego monitora Full HD. Tak duży ekran o proporcjach 21:9 pozwala na komfortową pracę w wielu oknach jednocześnie i korzystanie z drugiego monitora stacjonarnego przestaje być konieczne.
ASUS MX299Q Designo
ASUS MX299Q Designo

Filmy w formacie 2,35:1 dzięki rozdzielczości 2560x1080 są wyświetlane bez górnego i dolnego paska, co zdecydowanie wpływa na przyjemność oglądania. Szerokokątny obraz docenią również fani gier komputerowych.

Matryca AH-IPS podświetlana diodami LED zapewnia precyzyjne odwzowrowanie kolorów i sprawia, że MX299Q doskonale sprawdzi się zarówno w profesjonalnych, jak i domowych zastosowaniach. Kąt widzenia wynosi 178 stopni – w pionie i poziomie.

Ulepszony dźwięk SonicMaster opracowany z Bang&Olufsen ICEpower

Monitor wyposażono w technologię ASUS SonicMaster opracowaną we współpracy z firmą Bang&Olufsen ICEpower.. Połączenie zaawansowanego sprzętu audio i profesjonalnego systemu przetwarzania dźwięku przekłada się na krystaliczne brzmienie, wyraźniejszy wokal i szerszy zakres częstotliwości. Z wbudowanym układem Bang & Olufsen ICEpower® MobileSound 3 użytkownik otrzymuje wysoką wierność dźwięku.

Ekskluzywne technologie firmy ASUS

Odpowiednia regulacja podświetlenia, czyli kontrast na poziomie 80 000 000:1 i jasność 300 cd/m², zapewnia realistyczny obraz. Technologia ASUS Splendid Video Intelligence odpowiada za żywe kolory, które można dostosować do aktualnych potrzeb za pomocą sześciu trybom: standardowy, sRGB, sceneria, kino, gra, noc. Funkcję ASUS QuickFit Virtual Scale docenią graficy – pozwala ona na wyświetlenie obrazów w rzeczywistej wielkości przed drukowaniem.autor: materiały prasowe

Zobacz więcej na temat: asus monitor monitor 21:9