Nowe Technologie

Ultra-przenośne projektory

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2013 06:34
Acer wprowadził na polski rynek serię nowych projektorów stworzonych z myślą o mobilności. Projektory Acer K335, Acer K135 i Acer K132 to kompaktowe urządzenia zdolne wyświetlić doskonały obraz.
Acer K135
Acer K135Foto: materiały promocyjne

Wszystkie modele z serii K łączy niesamowita wydajność: projektory oferują jasność do 1000 ANSI lumenów połączoną z kontrastem dynamicznym 10.000:1 dodatkowo wzmacnianym technologią DynamicBlack. Natywna rozdzielczość WXGA pozwala na wyświetlanie super-ostrych obrazów, oraz na wspaniałą reprodukcję kolorów w filmach i zdjęciach w wysokiej rozdzielczości.

Opcjonalny nadajnik wspiera projekcje bezprzewodowe, pozwalając na strumieniowanie treści poprzez Mircast prosto ze wszystkich zgodnych urządzeń. Z kolei dzięki standardowi DLNA, użytkownicy posiadający wiele urządzeń multimedialnych w domu, w łatwy sposób mogą udostępniać i odtwarzać treści wewnątrz sieci domowej. Kolejnym ułatwieniem jest zastosowanie interfejsu Acer eDisplay, którego duże i czytelne ikony gwarantują łatwość nawigacji i kontroli oraz foldery dla wszystkich typów mediów.

Projektory Acer K335 oraz K135 są dodatkowo wyposażone w czytniki kart SD (microSD dla K135)
oraz w port USB, pozwalając tym samym na odtwarzanie multimediów prosto z nośnika. Wsparcie plików pakietu Office oraz PDF pozwala na przeglądanie dokumentów bez użycia PC. Użytkownicy w łatwy sposób mogą wyświetlać i udostępniać treści multimedialne takie, jak zdjęcia, muzykę i filmy
bez konieczności używania swojego laptopa.

Projektory Acer Travel Series łączą DLP z technologią lamp LED aby dodatkowo poprawić jakość wyświetlanych obrazów. Technologia LED to dodatkowe korzyści względem tradycyjnych rozwiązań stosowanych w innych projektorach. Przede wszystkim ich wymiana okazuje się praktycznie zbyteczna, gdyż cykl życia wynosi aż 30.000 godzin w trybie Eco. Zastosowane w projektorach Acer K lampy nie posiadają ponadto części wrażliwych na uszkodzenia, jak żarnik czy żarówka, co dodatkowo zwiększa ich żywotność. Warto również pamiętać o braku jakichkolwiek groźnych substancji takich, jak rtęć czy halogen. Zastosowane lampy LED charakteryzują się także niższym poborem mocy.

Acer Travel Series

  • K132        2 049 zł
  • K135        2 369 zł
  • K335        3 239 złautor: Mariola Czapkiewicz

Zobacz więcej na temat: acer mobilność projektor
Czytaj także

Nowe projektory multimedialne Acer

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2013 11:51
Nowości w ofercie producenta to sprzęt prawdziwie uniwersalny – głównym zadaniem urządzeń nowej serii P jest doskonała współpraca z zestawami kina domowego, konsolami dla graczy i komputerami PC, czy z sieciami komputerowymi w małych i średnich przedsiębiorstwach. Projektory Acer P są już dostępne w polskich sklepach w cenach od 3389 zł (Acer P5) oraz od 1769 zł (Acer P1).
rozwiń zwiń