X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Niższe koszty druku etykiet

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2013 05:49
Epson przedstawia drukarkę TM-C3500 — nowy sposób drukowania kolorowych etykiet dla różnych branż. Dzięki zastosowaniu tuszy pigmentowych zamiast atramentów barwnikowych można drukować kolorowe i trwałe etykiety, które szybką schną i są odporne na rozmazywanie, działanie wody i blaknięcie.
Epson TM-C3500
Epson TM-C3500Foto: materiały promocyjne

Drukarka jest przeznaczona przede wszystkim dla branży produkcyjnej, chemicznej i detalicznej oraz sektora opieki zdrowotnej i organizatorów imprez. Umożliwia tworzenie własnych etykiet, pozwalając uniknąć długiego czasu oczekiwania i wysokich kosztów produkcji etykiet. Użytkownicy z pewnością zauważą, że drukarka TM-C3500 zapewnia dużo większą kontrolę nad wyglądem etykiet.

„Drukarki TM-C3500 można używać do tworzenia wielu różnych rodzajów etykiet o rozmaitych kształtach i rozmiarach. Drukowanie z szybkością do 103 mm/s, wbudowana automatyczna gilotyna oraz możliwość druku na różnych nośnikach sprawiają, że TM-C3500 to idealne urządzenie dla producentów potrzebujących łatwej w obsłudze drukarki etykiet do druku nisko- i średnionakładowego” — mówi Grzegorz Moch, manager w polskim oddziale Epson Europe.

Pojedyncze wkłady atramentowe DURABrite Ultra zwiększają oszczędności, ponieważ wymienia się tylko zużyty kolor. Etykiety, kody kreskowe, metki i bilety drukowane przy użyciu tuszy pigmentowych są bardziej trwałe i wyraziste niż w przypadku korzystania z atramentów barwnikowych. Panel LCD ułatwia użytkownikom monitorowanie stanu drukarki i informuje, kiedy należy wymienić poszczególne kolory.

  • Model TM-C3500 trafi do sprzedaży we wrześniu 2013 r. w sugerowanej cenie detalicznej ok. 6700 zł.autor: Informacja prasowa