X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Profesjonalna linia monitorów NEC

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2013 14:01
NEC wprowadza do sprzedaży trzy modele profesjonalnych monitorów biurkowych z serii PA – 24” MultiSync PA242W, 27” MultiSync PA272W oraz 30” MultiSync PA302W. Monitory wyposażono w 10-bitowe panele AH-IPS oraz najnowszą technologię podświetlania matrycy GB-R LED w celu zapewnienia najwyższej jakości obrazu.
MultiSync PA242W
MultiSync PA242WFoto: materiały promocyjne

MultiSync PA242W, PA272W oraz PA302W wyświetlają pełen zakres barw z przestrzeni barwowej AdobeRGB z 10-bitową (1.07mld barw) dokładnością panelu AH-IPS. 14 bitowa korekcja krzywej gamma gwarantuje idealną linearyzację panelu, a układ DUC dba o jednorodność wyświetlanych kolorów oraz jasności na całej powierzchni panelu.

  • Te profesjonalne monitory biurkowe posiadają pozbawione rtęci podświetlenie GB‑R LED, zapewniające szeroki gamut barwny (w porównaniu z konwencjonalnym podświetleniem białymi diodami LED), dłuższą żywotność niż lampy CCFL i znaczące oszczędności wynikające z niższego zużycia energii. Gamut barwowy monitorów sięga 108% wolumenu przestrzeni AdobeRGB.
  • Monitory nadają się do zastosowań, w których niezbędne jest wierne odwzorowanie barw, spójne obrazowanie i niezawodność np. w  branży fotograficznej i graficznej, inżynierii precyzyjnej, czy obrazowaniu satelitarnym. Wyróżniają się dyskretną, ale solidną konstrukcją z ergonomiczną stopką dla zwiększenia komfortu podczas długich i intensywnych okresów wytężonej pracy.
  • Gamut barwowy tych monitorów w rzeczywistości wykracza poza skalę AdobeRGB, co daje większe możliwości wizualizacji ważnych detali obrazu. Przekłada się to na wydajność w takich branżach, jak: fotografia ślubna, fotografia profesjonalna, grafika komputerowa, projektowanie CAD/CAM, czy inżynieria geologiczna.

Funkcja DisplaySync Pro, która pozwala na łatwe wsparcie dla wielu platform poprzez wbudowany hub USB i Picture-by-Picture, umożliwia użytkownikom oglądanie dwóch obrazów z różnych źródeł jednocześnie bez konieczności dysponowania drugą klawiaturą, myszką czy ekranem. Przyczynia się to do poprawy wydajności i zachowania większego porządku na stanowisku pracy.

Zgodnie z filozofią NEC Green Vision, monitory MultiSync PA242W, PA272W oraz PA302W posiadają wbudowany licznik śladu węglowego, aby móc kontrolować odpowiedzialne zużycie energii. Czujnik natężenia oświetlenia w otoczeniu, dostosowujący jasność ekranu do warunków zewnętrznych optymalizuje zużycie energii i zapewnia ergonomiczny poziom jasności.

Dostępność i gwarancja

Monitor NEC MultiSync PA242W jest już dostępny na polskim rynku. Modele NEC MultiSync PA272W oraz PA302W pojawią się w sprzedaży jesienią br. Wszystkie monitory są objęte standardową, 3-letnią gwarancją (obejmującą również podświetlenie matrycy).

 autor: Mariola Czapkiewicz

Zobacz więcej na temat: monitor nec