X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

3 nowe atramenty

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2013 04:19
Canon pokazał nowe urządzenia wielofunkcyjne o kompaktowej konstrukcji, które nadają się idealnie do użytku osobistego i domowych biur.
Canon PIXMA
Canon PIXMAFoto: materiały promocyjne

PIXMA MG2450 oraz MG2550 oferują funkcje druku, skanowania oraz kopiowania, a także nową, stylową obudowę. PIXMA MG3550 natomiast dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych, a dodatkowo oferuje łączność Wi-Fi, obsługuje druk ze smartfonów oraz tabletów i drukuje zdjęcia dorównujące jakością odbitkom z zakładu fotograficznego.

 • Urządzenia PIXMA MG2450 i MG2550 zastępują odpowiednio modele PIXMA MP230 i MG2250. Model MG2450 jest dostępny w jasnoszarej matowej obudowie, natomiast MG2550 oferuje stylowe, matowobiałe wykończenie, pasujące do szerokiej gamy wnętrz. Urządzenie MG3550 zastępuje model PIXMA MG3250 i jest dostępne w kolorze czarnym lub białym.
 • Kluczową funkcją modelu PIXMA MG3550 jest łączność Wi-Fi, która umożliwia bezprzewodowe drukowanie i skanowanie z wielu różnych urządzeń, takich jak komputery, smartfony i tablety. Model ten obsługuje również rozwiązanie Google Cloud Print, które umożliwia drukowanie załączników PDF i JPG z konta Gmail oraz dokumentów z usługi Google Docs bez względu na to, gdzie akurat przebywa użytkownik.

Nowa aplikacja PIXMA Printing Solutions

Nowa aplikacja PIXMA Printing Solutions, która jest zgodna z modelem MG3550, ułatwia druk z podłączonych urządzeń i pozwala użytkownikom sterować drukarką PIXMA bez konieczności korzystania z komputera. Nowe oprogramowanie oferuje szereg funkcji, w tym ustawienia „zapisywania skanów”, które umożliwiają skanowanie do usługi iCloud, do wiadomości e-mail albo do lokalnego folderu. Ponadto aplikacja zapewnia dostęp do instrukcji obsługi drukarki oraz informacje na temat kompatybilnych numerów atramentu. Aplikację PIXMA Printing Solutions można pobrać bezpłatnie ze sklepów iTunes (iOS) i Google Play (Android).

Łatwe w użyciu, wielozadaniowe drukarki do użytku domowego

Modele PIXMA MG2450, MG2550 i MG3550 korzystają z technologii atramentowej Canon FINE, która oferuje minimalną wielkość kropli 2 pikolitry oraz maksymalną rozdzielczość 4800 dpi, aby zapewnić wysoką jakość druku. Nowe modele są również wyposażone w hybrydowy system atramentów firmy Canon, który umożliwia druk żywych, szczegółowych zdjęć z wykorzystaniem atramentów barwnikowych, a także klarownych, ostrych dokumentów tekstowych przy użyciu atramentu pigmentowego.

Ponadto urządzenia PIXMA MG2450 i MG2550 drukują dokumenty czarno-białe z szybkością ok. 8 obrazów na minutę oraz dokumenty kolorowe z szybkością ok. 4 obrazów na minutę (wg normy ISO ESAT). Model MG3550 zapewnia jeszcze wyższą szybkość druku: 9,9 obrazów na minutę w czerni i bieli oraz 5,7 obrazów na minutę w kolorze (wg normy ISO ESAT). Użytkownikom, którzy cenią oszczędność czasu i energii, model MG3550 oferuje też funkcję automatycznego włączania zasilania oraz możliwość ograniczenia zużycia papieru poprzez automatyczny druk dwustronny.

Zaawansowane oprogramowanie

Wszystkie nowe drukarki PIXMA są dostępne z rozwiązaniem My Image Garden, wspólną platformą, która łączy całe oprogramowanie PIXMA w jeden, łatwy w użyciu interfejs. Ponadto, umożliwia ona prostą nawigację między funkcjami druku i skanowania. Oprogramowanie obejmuje aplikację Canon Full HD Movie Print do drukowania klatek z filmów zrobionych aparatami kompaktowymi, kamerami wideo lub lustrzankami cyfrowymi firmy Canon.

Modele PIXMA MG2450, MG2550 oraz MG3550 będą dostępne w rejonie EMEA od września 2013 roku.

PIXMA MG2450

 • Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne: drukowanie, kopiowanie i skanowanie
 • Szybkie wydruki wysokiej jakości
 • Wydajne drukowanie dzięki tuszom XL (opcjonalnie)
 • Oprogramowanie My Image Garden
 • CREATIVE PARK PREMIUM
 • Szybkie i efektywne drukowanie zawartości strony www
 • Funkcje automatycznego wyłączania i włączania drukarki

PIXMA MG2550

 • Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne: drukowanie, kopiowanie i skanowanie
 • Stylowa obudowa z białym wykończeniem
 • Szybkie wydruki wysokiej jakości
 • Wydajne drukowanie dzięki tuszom XL (opcjonalnie)
 • Oprogramowanie My Image Garden
 • CREATIVE PARK PREMIUM
 • Szybkie i efektywne drukowanie zawartości strony www
 • Funkcje automatycznego wyłączania i włączania drukarki

PIXMA MG3550

 • Urządzenie wielofunkcyjne z Wi-Fi dla użytkowników domowych
 • Szybkie wydruki wysokiej jakości
 • Drukowanie i skanowanie z urządzeń mobilnych
 • Obsługa Apple AirPrint
 • Obsługa Google Cloud Print
 • Wydajne drukowanie dzięki tuszom XL (opcjonalnie)
 • Oszczędność papieru dzięki automatycznemu dwustronnemu drukowaniu
 • Oprogramowanie My Image Garden
 • CREATIVE PARK PREMIUM

 autor: Informacja prasowa

Czytaj także

Xerox ColorQube 8900 drukuje w chmurze

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2013 09:28
Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne zostało wyposażone w kontroler ConnectKey, który umożliwia mobilny druk oraz druk w chmurze.
rozwiń zwiń