X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

SanDisk X210 SSD

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2013 12:52
Firma SanDisk wprowadziła do swej oferty napędów SSD nowy model - SanDisk X210 SSD z interfejsem SATA. Jest to znakomite rozwiązanie gdy potrzebne jest zmaksymalizowanie wydajności centrum przetwarzania danych bądź szybkości działania komputerów stacjonarnych lub notebooków.
SanDisk X210 SSD
SanDisk X210 SSDFoto: materiały promocyjne

SanDisk X210 jest zoptymalizowany pod kątem zastosowań, w których najważniejszy jest szybki, stały dostęp do danych, jak na przykład mechanizmy wyszukiwarek czy dostawcy pamięci masowej w chmurze (Cloud computing). W przypadku użycia w małych serwerach i serwerach klasy podstawowej dla centrów przetwarzania danych napęd SSD zapewnia dużą szybkość i stałą wydajność. Jest to istotne zwłaszcza w zastosowaniach intensywnie wykorzystujących operacje odczytu, pozwalające w szczególności wyeliminować wąskie gardła związane z operacjami zapisu i odczytu informacji.

Większa szybkość komputerów stacjonarnych i notebooków

Ponieważ SanDisk X210 ma format dysku 2,5-calowego, można go z łatwością zainstalować w komputerach stacjonarnych i notebookach, co pozwala kierownikom działów IT znacznie zwiększyć wydajność urządzeń biurowych w miejscu pracy. Model X210 cechuje się wysoką niezawodnością, umożliwia szybki start systemu operacyjnego, zwiększa szybkość przesyłania danych, a także umożliwia szybsze i wygodniejsze korzystanie z dużych aplikacji oraz multimediów.

Najważniejsze cechy modelu SanDisk X210 SSD

  • Pojemność do 512 GB
  • Szybkość odczytu sekwencyjnego do 505 MB/s, szybkość zapisu sekwencyjnego do 470 MB/s
  • Automatyczne zarządzanie energią, w tym funkcja DEVSLP, która umożliwia wydajną pracę komputerów przenośnych bez skrócenia czasu zasilania
    z akumulatora
  • Opracowana przez SanDisk zaawansowana technologia produkcji oparta na procesie 19 nm
  • Opracowana przez SanDisk wydajna wielowarstwowa architektura systemu z wyjątkową technologią akceleracji nCache™ (tą samą, która została użyta w wyróżnianym nagrodami modelu SanDisk Extreme® II SSD)

Kanał dystrybucji SanDisk Commercial Business Channel

Uruchomiony w tym roku nowy kanał dystrybucji SanDisk Commercial Business Channel umożliwia nabywanie napędów SSD klasy OEM i korporacyjnej partnerom typu VAR (value-added reseller), integratorom systemów oraz partnerom typu DMR (direct market reseller). W kanale tym dostępna jest pełna oferta produktów SSD dla przedsiębiorstw, w tym modele SanDisk X210 SSD, SanDisk X110 SSD i Lightning® SAS Enterprise SSD, a także rozwiązania Lightning PCIe Enterprise Solid State Accelerator.

 autor: Mariola Czapkiewicz

Zobacz więcej na temat: centra danych sandisk ssd