X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Nowe mobilne skanery Avision

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2013 14:59
W odróżnieniu od wcześniejszych modeli serii MiWand, najnowsze skanery Avision MiWand 2L PRO oraz MiWand 2 Wi-Fi PRO wyposażono w nowe źródło zasilania - zamiast zwykłych baterii zastosowano akumulator litowo-jonowy. Pozwoliło to na zwiększenie wydajności skanera, który na jednym ładowaniu akumulatora jest w stanie przetworzyć do 400 stron A4.
Avision MiWand 2L PRO
Avision MiWand 2L PROFoto: materiały promocyjne

MiWand 2L PRO oferuje skanowanie w rozdzielczościach: 300, 600 oraz 900 dpi (MiWand 2 Wi-Fi PRO obsługuje również rozdzielczość 1200 dpi). Ustawiając ten parametr na poziomie 300 dpi prędkość przetwarzania jednej strony w kolorze wynosi 1,6 sekundy, natomiast w opcji czarno-białej zaledwie 0,6 sekundy. Sam proces skanowania może odbywać się na dwa sposoby: w pełni mobilnie, czyli przesuwając skaner po powierzchni dokumentu lub umieszczając urządzenie w stacji dokującej – taki zestaw pełni wówczas funkcję skanera nabiurkowego z funkcją automatycznego poboru papieru. Maksymalny obszar skanowania wynosi 216 x 356 mm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Urządzenie łączy się z komputerem za pomocą złącza USB, może też pracować w pełni samodzielnie - dokumenty w formie elektronicznej w formacie pdf lub jpg są zapisywane na dołączonej karcie MicroSD 4 GB. Pojemność pamięci można zwiększyć nawet do 32 GB. W przypadku modelu MiWand 2 Wi-Fi PRO do przesyłania plików na komputer nie jest potrzebny kabel transferowy USB - dzięki klientowi Wi-Fi wszystkie dane między urządzeniami można przesłać bezprzewodowo. Oba modele skanerów są też wyposażone w wyświetlacz LCD, dzięki czemu użytkownik ma natychmiastowy podgląd zeskanowanego dokumentu. Dla osób, które często podróżują i muszą korzystać ze skanera, duże znaczenie będą miały niewielkie wymiary urządzenia (25,8 x 4,1 x 3,4 cm), a także waga wynosząca jedynie 250 g.

Dostępność, gwarancja, cena

Avision MiWand 2L PRO oraz MiWand 2 Wi-Fi PRO są już dostępne w Veracomp oraz w ofertach sklepów stacjonarnych i internetowych współpracujących z dystrybutorem. Gwarancja wynosi 24 miesiące, cena SRP netto (zestaw obejmuje skaner oraz stację dokującą):

Avision MiWand 2L Pro - 625 zł,

Avision MiWand 2 Wi-Fi PRO - 810 zł.autor: Cezary Tchorek-Helm

Zobacz więcej na temat: mobilność skaner