Nowe Technologie

HP ENVY Recline

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2013 05:06
Firma HP zaprezentowała nową serię komputerów All-in-One - HP ENVY Recline. Komputery oferują wyjątkowo zaawansowane, w skali całego rynku urządzeń tego typu, funkcje dotykowe. Innowacyjna konstrukcja HP ENVY Recline umożliwia użytkownikom obniżanie i przybliżanie ekranu dotykowego, co sprawia, że korzystanie z nowej linii komputerów jest jeszcze bardziej intuicyjne.
HP ENVY Recline 23
HP ENVY Recline 23Foto: materiały promocyjne

Dwa nowe komputery All-in-One HP ENVY Recline TouchSmart i HP ENVY Recline TouchSmart to najbardziej intuicyjne urządzenia z technologią dotykową od HP.Komputery są wyposażone w 10-punktowy ekran dotykowy i rewolucyjną, regulowaną konstrukcję.

  • Przeprowadzone przez firmę HP badanie wykazało, że w przypadku wykonywania zadań wymagających zastosowania wyłącznie narzędzi dotykowych zdecydowana większość użytkowników woli, gdy ekran znajduje się niżej i blisko nich(1). Seria HP ENVY Recline spełnia potrzeby klientów w tym zakresie — udostępnia im ekran dotykowy Full HD(2)  z panelem IPS, który reaguje jednocześnie na dotyk wszystkich 10 palców i jest wyposażony w zawias o unikatowej konstrukcji ułatwiającej zmianę pozycji ekranu. Zawias pozwala bez trudu obniżyć ekran pod blat i przybliżyć go do kolan użytkownika, umieszczając go tym samym w naturalnej pozycji do nawigacji dotykowej. Ekran można też jednak wyprostować, jeśli użytkownik chce korzystać z komputera w tradycyjny sposób czy oglądać filmy.

Zarówno model HP ENVY Recline, jak i HP ENVY Recline TouchSmart są wyposażone w procesory Intel Core czwartej generacji oraz oddzielną kartę graficzną NVIDIA. Komputer HP ENVY Recline27 jest ponadto wyposażony w technologię Near Field Communication (NFC), która pozwala użytkownikom jednym dotknięciem udostępniać zdjęcia, kontakty i adresy internetowe.

HP wprowadza również na rynek nowy komputer All-in-One stworzony z myślą o miłośnikach rozrywki i muzyki, który zachwyca wyjątkowo atrakcyjnym designem i znakomitym dźwiękiem. Stylistykę modelu HP ENVY Recline TouchSmart Beats Edition cechują charakterystyczne czarne i czerwone akcenty, a samo urządzenie ma wbudowane podwójne głośniki Beats Audio™, które zapewniają najbogatszy dźwięk wśród komputerów klasy PC.

Ceny i dostępność

  • Zintegrowany komputer HP ENVY Recline TouchSmart 23 będzie dostępny w Polsce od października w cenie od 4399 PLN.
  • Zintegrowany komputer HP ENVY Recline 23 TouchSmart Beats Edition będzie dostępny w Polsce od października w cenie od 4999 PLN.
  • Zintegrowany komputer HP ENVY Recline TouchSmart 27 będzie dostępny w Polsce od września w cenie od 5499 PLN.

 autor: Jan Petersen/HP

Zobacz więcej na temat: aio hp HP ENVY Recline