X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

DrayTek: nowe produkty na polskim rynku

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2013 10:31
Aż pięć nowych serii routerów i punktów dostępowych wprowadzi na polski rynek w ciągu najbliższych miesięcy DrayTek, wiodący na świecie producent sprzętu sieciowego. Firma zapowiedziała swoje nowości na niedawno zakończonym roadshow, które było największym w blisko dziesięcioletniej historii obecności tej firmy w Polsce.
router DrayTek
router DrayTekFoto: materiały prasowe

Zapowiedziane produkty to 4 nowe serie routerów i jeden punkt dostępowy, które są przeznaczone dla firm i wymagających użytkowników indywidualnych.

  • Jak w przypadku wszystkich urządzeń DrayTek, nowe routery mają być prawdziwymi kombajnami sieciowymi, wyposażonymi w łącza Dual WAN (Vigor 2925 i Vigor 2912), VDSL/ ADSL (Vigory 2860 i Vigor 2760), a także wiele dodatkowych funkcji, jak zarządzanie pasmem, zaawansowany firewall, CSM, możliwość tworzenia tuneli VPN czy zaawansowanych mechanizmów monitorowania i ochrony sieci.
  • Z kolei nowy punkt dostępowy – Vigor AP 900 – zaoferuje swoim użytkownikom m.in. możliwość pracy w standardzie 802.11n (2.4 GHz i 5 GHz), 5-portowy gigabitowy LAN z funkcją limitowania pasma, a także opcję stworzenia do 4 niezależnych podsieci bezprzewodowych.

DrayTek zapowiedział nowe Vigory na niedawno zakończonym roadshow, które zostało zorganizowane wspólnie z firmą Brinet, wyłącznym dystrybutorze DrayTek w Polsce. Roadshow objęło 4 miasta w Polsce: Kraków, Warszawę, Gdańsk i Poznań. W spotkaniach wzięło udział  ponad 120 osób, reprezentujących firmy resellereskie z całej Polski. Uczestnicy spotkań – oprócz zapoznania się z planowanymi nowościami produktowymi DrayTek – mieli także możliwość poznania oferty partnerskiej Brinet. Ważną częścią spotkań była także prezentacja wykorzystania takich rozwiązań i funkcji DrayTek, jak: Multi WAN/LAN, Firewall, VPN, zarządzanie pasmem, zarządzanie i monitorowanie sieci.

 autor: Informacja prasowa