X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Brother MFC-J6920DW

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2013 08:08
To kolorowe, atramentowe urządzenie wielofunkcyjne z serii Print 3.0, oferujące dwustronną funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania zarówno w standardowym formacie A4, jak i w większym A3.
Brother MFC-J6920DW
Brother MFC-J6920DWFoto: materiały promocyjne

Urządzenie wyposażone jest w automatyczny podajnik dokumentów na 35 arkuszy oraz dwa standardowe podajniki papieru, każdy na 250 arkuszy. Urządzenie posiada również dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 9,3 cm, zapewniający bezproblemową i szybką obsługę.

  • Urządzenie osiąga prędkość na poziomie 22 obrazów na minutę przy druku monochromatycznym oraz 20 obrazów na minutę przy druku kolorowym zgodnie z normą ISO/IEC 24734. Ponadto w modelu można zainstalować wydajne kartridże z tuszem, wystarczające nawet na 2400 wydruków czarno-białych i 1200 kolorowych.
  • Model MFC-J6920DW umożliwia również drukowanie z i skanowanie do usług internetowych, takich jak: Box, Dropbox, Evernote, Facebook, Flickr, Google Drive, Picasa i SkyDrive oraz drukowanie z tabletów i smartfonów za pośrednictwem Apple AirPrint, Google Cloud Print oraz autorskiej aplikacji Brother: iPrint&Scan. Urządzenie wykorzystuje aplikacje i rozwiązania Brother do wygodnego zarządzania dokumentami, pozwalające m.in. na skanowanie do wiadomości e-mail, skanowanie, kopiowanie tylko zaznaczonych obszarów dokumentów oraz konwertowanie skanowanych materiałów do formatów edytowalnych dokumentów biurowych jak .pdf, .pptx czy .docx.
  • MFC-J6920DW  oferuje obsługę sieci bezprzewodowej WiFi. Wszystkie atramentowe urządzenia wielofunkcyjne serii Print 3.0 są wyposażone w cztery oddzielne pojemniki z tuszem. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w razie wyczerpania się tuszu w jednym z nich, użytkownik wymienia tylko pusty pojemnik. Model MFC-J6920DWposiada certyfikat środowiskowy ENERGY STAR i charakteryzuje się niewielkim zużyciem energii, niskim poziomem emitowanego hałasu oraz konstrukcją nadającą się do recyklingu.

 autor: Brother

Czytaj także

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J152W

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2013 09:30
Model charakteryzuje się intuicyjną obsługą, niewielkimi rozmiarami i jest dedykowany do użytkowników domowych oraz małych biur.
rozwiń zwiń