Nowe Technologie

AutoRadar: Twój radar na radary

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2013 20:46
Baza tysięcy fotoradarów stacjonarnych i przenośnych, punktów kontroli drogowej, odcinkowych pomiarów prędkości, przejazdów kolejowych i miejsc szczególnie niebezpiecznych. Możliwość interakcji pomiędzy wszystkimi kierowcami i wygodnego przekazywania sobie informacji drogowych o najważniejszych wydarzeniach na drodze.
AutoRadar: Twój radar na radary
Foto: materiały promocyjne

AutoMapa prezentuje świąteczny prezent dla wszystkich polskich kierowców: AutoRadar - Twój radar na radary.

AutoRadar to całkowicie legalny, darmowy program przeznaczony do wymiany informacji drogowych pomiędzy kierowcami. To mobilne CB Radio pozbawione jego wad. AutoRadar bazuje na ponad 10-letnim doświadczeniu AutoMapy- najpopularniejszego polskiego programu nawigacyjnego. Dzięki weryfikowanej na bieżąco przez społeczność AutoMapy, Miplo.pl, Targeo.pl i AutoRadaru bazie setek tysięcy danych, informacje są aktualne, sprawdzone i trafiają szybko do wszystkich użytkowników.

Dzięki aplikacji AutoRadar użytkownicy dowiedzą się m.in:

• gdzie zwolnić, by nie zapłacić mandatu
• czy w okolicy znajduje się aktywny fotoradar 
• gdzie przeprowadzane są kontrole drogowe 
• gdzie znajdują się odcinkowe pomiary prędkości 
• gdzie jest korek lub wypadek 
• czy w okolicy poruszają się nieoznakowane patrole z wideo rejestratorami 
• zostaną też ostrzeżeni o przejazdach kolejowych i innych niebezpieczeństwach, które mogą spotkać na drodze. !

Przede wszystkim jednak kierowcy mogą podzielić się swoją wiedzą z innymi użytkownikami AutoRadaru i AutoMapy! Wystarczy kliknięcie w ekran podczas jazdy, aby poinformować innych m.in o tym, gdzie znajduje się patrol policji lub GITD, gdzie dokonywany jest pomiar prędkości, czy dany fotoradar jest aktywny lub wreszcie, gdzie można spędzić długie minuty w korku.

AutoRadar jest pozbawiony reklam, dzięki czemu kierowca może być skupiony wyłącznie na jeździe i rzeczach dla niego istotnych. O wszystkich utrudnieniach drogowych kierowcy zostaną ostrzeżeni przez legendę polskiego sportu motorowego - Krzysztofa Hołowczyca.

- „AutoRadar to program stworzony z myślą o wszystkich użytkownikach dróg. Już na starcie AutoRadar zasilony jest wiedzą płynącą od użytkowników AutoMapy, jak również bazie punktów POI znajdujących się w AutoMapie. Z każdym dniem jest ona wzbogacana informacjami płynącymi od wszystkich użytkowników polskich dróg. AutoRadar sprawdzi się zarówno w długich podróżach po Polsce, jak i w codziennej jeździe do pracy.” - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy!

Korzystanie z AutoRadaru jest proste i nie wymaga żadnych dodatkowych działań. Wystarczy pobrać aplikację na smartfon z systemem Android, iOS, Windows Phone 7,5 oraz Windows Phone 8.autor: Robert Kamiński

Zobacz więcej na temat: antyradar automapa autoradar