X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Cisco Forum 2013

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2013 22:34
Przewodnie hasło tegorocznej konferencji brzmiało „Jutro zaczyna się tutaj”, a uczestniczy mieli okazję zapoznać się z nowinkami technologicznymi zmieniającymi świat IT. A także poszerzyć wiedzę o rozwiązaniach Cisco.
Cisco Forum 2013

 

Była to już 15 edycja tej popularnej imprezy, na którą zjechali się sieciowi eksperci z całej Polski. W tym roku udział wzięło w niej ponad 1100 uczestników, którzy mogli posłuchać dziesiątków sesji, praktycznych techtoriali oraz pokazów na żywo. Dominowały tematy związane z centrami przetwarzania danych oraz sieciami operatorskimi. Dużą popularnością cieszyła się sesja Q&A, w której inżynierowie Cisco odpowiadali na pytania publiczności. Jak co roku mocną stroną konferencji były program rozrywkowy: wieczorne koncerny (grało m.in. Zakopower) oraz integracyjne zawody na świeżym powietrzu.

Cisco Forum to impreza organizowana przez inżynierów dla inżynierów. Zgodnie z tą maksymą wszystkie sesji miały mocno technicznych charakter, a uczestniczy mogli dokładnie poznać różne rozwiązania Cisco. Warto wspomnieć, m.in. o sesji dotyczącej platformy OnePK, autorskiego rozwiązania Cisco w zakresie SDN. W ramach bloku poświęconego wirtualizacji omawiano zagadnienia Big Data i trendy w budowie klastrów Hadoop w oparciu o rozwiązania firm Intel i Cisco. Zaprezentowano również najnowsze rozwiązania do zarządzania wirtualizowanymi centrami danych, które Cisco rozbudowywać będzie w wyniku akwizycji firmy Cloupia.

Nowością tej edycji forum były sesje projektowe z przedstawicielami Cisco Advanced Services, które były okazją do przedyskutowania wyzwań projektowych i otrzymania wsparcia merytorycznego. Kolejnym nowym elementem były sesje typu Flash, omawiające nowinki technologiczne, zapowiedzi oraz trendy przyszłości na rynku rozwiązań teleinformatycznych.autor: Rafał Janus

Zobacz więcej na temat: cisco cisco forum