X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Microsoft obniża ceny (na wybrane usługi)

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2013 10:07
Microsoft ogłosił pełną dostępność usług Infrastructure as a Service (IaaS) dla Windows Azure: Windows Azure Virtual Machines (Maszyny Wirtualne) i Windows Azure Virtual Network (Sieć Wirtualna).
Azure
Azure

 

Dzięki temu klienci zyskują platformę chmury hybrydowej i infrastrukturę w jednym rozwiązaniu, a wszystko to w nowej, niższej cenie. Nowe usługi Windows Azure pozwolą firmom jeszcze lepiej wykorzystać możliwości chmury, stając się dla nich realnym wsparciem - bez kompromisów wydajności i przy optymalnych kosztach.

  • Usługi te wyróżnia elastyczność i szerokie możliwości. Dzięki szybkiemu wdrażaniu aplikacji i infrastruktury, umożliwiają one firmie skrócenie czasu, jaki jest potrzebny do zapewnienia jej odpowiednich zasobów IT oraz pozwalają na szybkie przeniesienie aplikacji oraz systemów Windows lub Linux do chmury bez konieczności jakichkolwiek zmian. Rozwiązania mogą być w pełni skalowalne w zależności od potrzeb organizacji, a płatność jest naliczana wyłącznie na podstawie wykorzystanych zasobów – po nowych, niższych stawkach.

 

Pełna dostępność Windows Azure Infrastructure Services jest kolejnym istotnym krokiem w rozwoju strategii cloud computing firmy Microsoft, będącym wynikiem bliskiej współpracy z partnerami i klientami.

Więcej informacji o nowych usługach i zaktualizowanym cenniku znajdą Państwo na blogu Windows Azure:http://blogs.msdn.com/b/windowsazure/autor: Microsoft

Czytaj także

Wirtualne urzędy w chmurze IBM

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2013 17:35
Firma IBM poinformowała o umowie z InteliWISE, na mocy której IBM zapewni dostęp do aplikacji „Wirtualnego Urzędnika” w modelu chmury obliczeniowej SmartCloud Enterprise, wspierając dostęp o najwyższych standardach bezpieczeństwa do e-usług świadczonych przez lokalne samorządy.
rozwiń zwiń