Nowe Technologie

Nowe projektory multimedialne Acer

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2013 11:51
Nowości w ofercie producenta to sprzęt prawdziwie uniwersalny – głównym zadaniem urządzeń nowej serii P jest doskonała współpraca z zestawami kina domowego, konsolami dla graczy i komputerami PC, czy z sieciami komputerowymi w małych i średnich przedsiębiorstwach. Projektory Acer P są już dostępne w polskich sklepach w cenach od 3389 zł (Acer P5) oraz od 1769 zł (Acer P1).
Acer P5307WB
Acer P5307WB

Zapewniający rozdzielczość WGA/WXGA projektor Acer P5 idealnie sprawdzi się nawet na dużych salach, na których bez problemu wyświetli olbrzymi, panoramiczny obraz, przy zachowaniu nawet najmniejszych szczegółów. Dzięki zaawansowanym i nowoczesnym lampom, zapewniającym jasność na poziomie 4000 ANSI Lumenów, P5 poradzi sobie z wyświetlaniem z dużej odległości. Miłośnicy kina docenią możliwość projekcji obrazu z prędkością 24 klatek na sekundę – dokładnie tak, jak w prawdziwych salach kinowych. Technologia DynamicBlack™ sprawi natomiast, że natywny kontrast dynamiczny 10000:1 stanie się jeszcze mocniejszy. Osoby, które wolą oglądać filmy czy dokonywać prezentacji w mniejszych pomieszczeniach, z pewnością docenią funkcję 40-stopniowej pionowej korekcji zniekształcenia trapezowego, która zminimalizuje zniekształcenia związane z ustawieniem projektora.

  • Nowy projektor Acer P5 to także świetna propozycja dla entuzjastów technologii 3D – dzięki DLP 3D Ready i HDMI 3D umożliwi płynne odtwarzanie trójwymiarowych filmów z częstotliwością 120Hz. Acer P5 to także prawdziwie uniwersalne narzędzie do prezentacji – opcja współpracy z wieloma PC jednocześnie, dodatkowy przycisk obsługi oraz intuicyjna nawigacja menu sprawiają, że nowa propozycja w ofercie Acer idealnie sprawdzi się także w biznesie i w edukacji.
  • Projektor wyposażono w złącza D-Sub, 2x HDMI oraz USB Plug-n-Play, dzięki czemu użytkownicy odtworzą filmy i prezentacje bez podłączania komputera. Dodatkowymi ułatwieniami dla użytkowników biznesowych jest łączność bezprzewodowa Acer eDisplay, projekcje Mircast działającą ze smartfonami, tabletami i notebookami oraz możliwość przeglądania plików Office i PDF za pośrednictwem zintegrowanego czytnika USB.

 

Nowa seria Acer P1 to linia uniwersalnych projektorów biurowych oferujących bardzo dobre osiągi w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Urządzenia te działają w natywnej rozdzielczości XGA WXGA, zapewniając jednocześnie kontrast dynamiczny na poziomie 17000:1 przy jasności  do 3500 ANSI Lumenów. Rozdzielczość Full HD modelu Acer P1500 pozwala dodatkowo podnieść jakość obrazu, co w połączeniu z funkcją DynamicBlack™ znacznie podniesie jakość wyświetlanych filmów i prezentacji. Projektory z serii P1 wyposażoNie w szereg złącz umożliwiających łatwą komunikację i szybkie przełączanie źródeł: HDMI, D-Sub, S-Video i złącze kompozytowe. Wyposażenie urządzeń w technologię 3D Ready umożliwi odtwarzanie trójwymiarowych filmów i gier z każdego komputera wspierającego częstotliwość 120Hz. Dodatkowa 40-stopniowa pionowa korekcja zniekształcenia trapezowego sprawi, że zniekształcenia obrazu związane z umiejscowieniem projektora zostaną automatycznie wyregulowane. Projektory Acer P1 doskonale odnajdą się nawet w niewielkich pomieszczeniach – dzięki funkcji automatycznego obrotu obrazu o 180º można je błyskawicznie przyczepić do sufitu bez utraty dostępu do panelu kontrolnego oraz bez konieczności zmiany ustawień obrazu.

Wszystkie projektory Acer P1 oraz P5 powstają przy zastosowaniu surowych norm ekologicznych oraz pozwalają na zmniejszenie zużycia energii. Technologia Acer ExtremeEco redukuje pobór mocy nawet o 70% wydłużając tym samym czas życia lampy do 10.000 godzin (ExtremeEco). Funkcja Acer ePower Management zapewnia dostęp do przydatnych opcji wspomagających oszczędzanie energii.

Pełen cennik nowych projektorów Acer P1 i P5

  • P5207B                        3 389 zł
  • P5307WB                      3 719 zł
  • P1273                          1 769 zł
  • P1276                          2 209 zł
  • P1341W                       2 159 zł
  • P1500                          3 319 złautor: Mariola Czapkiewicz

Zobacz więcej na temat: acer multimedia projektor
Czytaj także

Projektor kompaktowy i bezprzewodowy

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2013 02:59
Urządzenie o bliskim zasięgu umożliwiające wyświetlanie prezentacji czy multimediów z notebooków, tabletów i smartfonów poprzez sieć Wi-Fi wprowadza Asus.
rozwiń zwiń