Nowe Technologie

Monitory Acer S6

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2013 09:44
Po wykonaniu kilku nieskomplikowanych czynności, na monitorach z serii S6 można wyświetlać wszystkie multimedia ze smartfona lub tabletu. Aby wyświetlać filmy przesyłane strumieniowo, zdjęcia oraz korzystać z gier, wystarczy przy użyciu kabla MHL podłączyć urządzenie przenośne do monitora, a następnie automatycznie zsynchronizować przysłanie dźwięku i obrazu.
Monitory Acer S6

Dopełnieniem wygody użytkowania jest możliwość jednoczesnego ładowania akumulatora w urządzeniu przenośnym. Bez ramkowa konstrukcja pozwala na optymalne wykorzystanie miejsca, natomiast rozdzielczość Full HD, ogromny współczynnik kontrastu oraz krótki czas reakcji gwarantują wysoką jakość obrazo płynne odwzorowanie ruchu nawet podczas oglądania filmów akcji.

  • Co więcej, wspaniałą rozrywką może cieszyć się kilka osób na raz. Dzięki panelom IPS, wyraźny obraz o precyzyjnie odwzorowanych kolorach jest widoczny na monitorach S6 nawet pod kątem 178°, co w połączeniu z regulacją nachylenia pozwala na ustawienie ekranu w położeniu pozwalającym na komfortowe oglądanie w kilkuosobowym gronie.

  • Ze względu na małą grubość monitory z serii S6 zajmują niewiele miejsca. Ponadto mają charakterystyczną, asymetryczną podstawę, w której znajdują się wszystkie porty, dzięki czemu  są łatwiej dostępne i nie zaburzają wyglądu monitora. Wyrafinowany, nowoczesny wygląd sprawia, że monitory spełniają oczekiwania osób o wyrobionych gustach. Pod elegancką obudową kryją się natomiast rozwiązania, dzięki którym monitory S6 są idealnymi urządzeniami dla użytkowników troszczących się o środowisko naturalne. Podświetlenie z białymi diodami LED sprawia, że monitory Acer S6 są energooszczędne.

W skład tej serii wchodzą dwa modele, S276HL o przekątnej 69 cm (27 cali) oraz S236HL o przekątnej 58 cm (23 cale).

  • Oba modele są wyposażone w panel o rozdzielczości Full HD i współczynniku kontrastu sięgającym 100 milionów : 1, który zapewnia dech obraz podczas odtwarzania najnowszych nagrań o dużej rozdzielczości, pełną satysfakcję z gier Full HD i multimediów, a także a także gwarantuje dużą produktywność. Dwa interfejsy HDMI łatwe podłączanie nowoczesnych urządzeń cyfrowych o dużej rozdzielczości.autor: Mariola Czapkiewicz

Zobacz więcej na temat: acer monitor multimedia
Czytaj także

Monitory Acer B6 i V6

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2013 04:27
Dostępne w sześciu różnych rozmiarach – od 19 do 29 cali – monitory z serii B6 i V6 oferują natywną rozdzielczość Full HD przy zachowaniu niesamowitego kontrastu dynamicznego 100.000.000:1 dodatkowo optymalizowanego za pomocą systemu Acer Adaptive Contrast Management, dzięki któremu wyświetlany obraz jest niesamowicie ostry, a czas reakcji wynosi zaledwie 5 milisekund.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nowe projektory multimedialne Acer

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2013 11:51
Nowości w ofercie producenta to sprzęt prawdziwie uniwersalny – głównym zadaniem urządzeń nowej serii P jest doskonała współpraca z zestawami kina domowego, konsolami dla graczy i komputerami PC, czy z sieciami komputerowymi w małych i średnich przedsiębiorstwach. Projektory Acer P są już dostępne w polskich sklepach w cenach od 3389 zł (Acer P5) oraz od 1769 zł (Acer P1).
rozwiń zwiń