Polskie Radio

Trójka na Orange Warsaw Festival

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2015 12:09
W programie firmowe audycje muzyczne i "Sklepik Walendzik" podczas festiwalu.
Trójka na Orange Warsaw Festival

Już w najbliższy piątek 12 czerwca rozpoczyna się Orange Warsaw Festival – jedna z największych  plenerowych imprez muzycznych w Polsce. Program 3 Polskiego Radia, patron medialny przedsięwzięcia, będzie gościć na terenie Torów Wyścigów Konnych na Służewcu przez wszystkie festiwalowe dni. Z radiowego studia festiwalowego Trójka nada swoje firmowe audycje muzyczne i – jak co roku – otwarty zostanie również słynny „Sklepik Walendzik”.

Z plenerowego studia festiwalowego Trójka zaplanowała dwie audycje na żywo. W piątek 12 czerwca nadana stąd zostanie „Offensywa” Piotra Stelmacha (godz. 22.00-0.00). Z kolei w sobotę 13 czerwca o godz. 19.00 rozpocznie się (i potrwa do godz. 22.00) specjalne wydanie „Listy osobistej” Piotra Metza. W trakcie obu audycji przewidziane są rozmowy z artystami występującymi podczas festiwalu oraz spotkania z publicznością i słuchaczami Trójki.

Nieodłącznym elementem plenerowych audycji Programu 3 jest – cieszący się ogromną popularnością wśród fanów Programu 3 – „Sklepik Walendzik”. Sprzedawane w nim Trójkowe gadżety będzie można kupić w we wszystkie dni Orange Warsaw Festival, czyli od 12 do 14 czerwca.