Polskie Radio

„Lato z Radiem” zdobyło Wyszków i Nowe Miasto Lubawskie

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2015 12:39
Dla fanów Radiowej Jedynki zagrali m.in. Andrzej Piaseczny, Blue Café i Golec uOrkiestra.
Lato z Radiem zdobyło Wyszków i Nowe Miasto Lubawskie
Foto: Polskie Radio

Przedostatni weekend trasy koncertowej „Lata z Radiem” udowodnił, że mimo schyłku wakacji, chęci do zabawy nie brakuje – w Wyszkowie i Nowym Mieście Lubawskim bawiło się w sumie ponad 50 tysięcy osób. Specjalnie dla fanów Radiowej Jedynki zagrali: Andrzej Piaseczny, Blue Café, Golec uOrkiestra, Big Cyc i Formacja Nieżywych Schabuff.

W sobotę 22 sierpnia na scenie w Wyszkowie pojawiła się grupa Big Cyc. Swoje największe przeboje, te nieco starsze i najnowsze, m.in. „You may be in love” i „Zapamiętaj” dla publiczności zaśpiewała Dominika Gawęda z zespołem Blue Café. Wieczorem świetny koncert dał Andrzej Piaseczny. Jedna z uczestniczek imprezy wyznała: – Radiowej Jedynki słucham cały czas, nie tylko w wakacje. Bardzo się cieszę, że „Lato z Radiem” zagrało w Wyszkowie i mogłam uczestniczyć w nim z całą rodziną. Szczególnie podobał mi się koncert Andrzeja Piasecznego, którego fanką jestem od dawna, a dzisiaj po raz pierwszy miałam okazję zobaczyć Piaska na żywo podczas jego wspaniałego występu! Doskonałą zabawę zagwarantowało również magiczne show w wykonaniu Maćka Pola i jego asystentki Izabeli.  

W niedzielę 23 sierpnia ekipa „Lata z Radiem” zagościła w Nowym Mieście Lubawskim, gdzie wystąpili ponownie Big Cyc oraz Formacja Nieżywych Schabuff.  Do wspólnego śpiewu i tańca uczestników porwali najbardziej znani bracia bliźniacy w Polsce – Łukasz i Paweł z zespołu Golec uOrkiestra. Natomiast kwartet wokalno-rozrywkowy Szafa Gra udowodnił, że znane szlagiery mogą zabrzmieć w bardzo oryginalnych, a czasami wręcz nieoczekiwanych interpretacjach.

W obu miastach mnóstwo uciechy zapewniono również najmłodszym – zadbało o to Centrum Uśmiechu.  

Pierwszy Program Polskiego Radia poleca specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z „Latem z Radiem” 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

Zobacz więcej na temat: Lato z Radiem 2015