X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Program 3 zaprasza na festiwal „Trójka Górom” w Szklarskiej Porębie

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2016 12:23
Program 3 zaprasza na festiwal Trójka Górom w Szklarskiej Porębie

W dniach 11-13 lutego Radiowa Trójka będzie gościć w Szklarskiej Porębie. Powodem wizyty ekipy z ul. Myśliwieckiej 3/5/7 w tym pięknym, sudeckim kurorcie jest druga edycja festiwalu „Trójka górom”, z którego Program 3 przeprowadzi obszerne transmisje.

W najbliższy weekend w Szklarskiej Porębie odbędą się dyskusje z wybitnymi osobowościami kultury i sportu, a na antenie Programu 3 pojawią się relacje z najważniejszych wydarzeń festiwalu. Na miejscowym Skwerze Radiowej Trójki stanie Namiot Spotkań, który odwiedzą: Michał Ogórek, Antoni Piechniczek, Wojciech Pszoniak, Filip Springer i Artur Żmijewski. Z gośćmi rozmawiać będą m.in. Ryszard Jaźwiński, Michał Olszański, Michał Nogaś i Marcin Zaborski. Nie zabraknie również piątkowego, plenerowego wydania „W tonacji Trójki” (godz. 15.00-16.00) i „Listy przebojów Programu 3” (19.00-22.00) oraz sobotniej „Markomanii” (10.00-12.00). Wszystkie audycje poprowadzi Marek Niedźwiecki.

Dla tych, którzy nie będą mogli odwiedzić Szklarskiej Poręby w dniach 11-13 lutego, Program 3 przygotował transmisje z większości spotkań podczas festiwalu. Stacja zaplanowała również relacje z wydarzeń: w czwartek o godz. 17.10, w piątek ok. godz. 18.10 i w sobotę ok. 12.35 i 13.35. Także z Festiwalu nadany będzie „Trójkowy znak jakości” (piątek, godz. 7.45).

Dziennikarze Programu 3 ponownie wystąpią w roli DJ’ów („Walentynkowa dyskoteka na lodzie” Tomasza Żądy – sobota, godz. 20.00-22.00), a Michał Olszański sprawdzi się w roli jurora podczas narciarskiego „Pucharu Radiowej Trójki” (sobota, godz. 10.00-14.00).

W dniach 11-13 lutego działał będzie w Szklarskiej Porębie kultowy „Sklepik Walendzik” z Trójkowymi gadżetami oraz wydawnictwami książkowymi i płytowymi.

Ponadto władze Szklarskiej Poręby zapraszają serdecznie Trójkowych słuchaczy i uczestników Festiwalu na koncerty Ani Rusowicz i Natalii Lubrano.

Więcej informacji na stronach: polskieradio.pl/trojka i szklarskaporeba.pl

Zobacz więcej na temat: Szklarska Poręba Trójka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak