Polskie Radio

"Sportowy weekend" - nowa audycja w Polskim Radiu 24

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2024 19:00
Od soboty 10 lutego, na antenie Polskiego Radia 24 „Sportowy weekend”. To propozycja Redakcji Sportowej Polskiego Radia, w której pojawiać się będą najnowsze informacje sportowe z kraju i ze świata oraz relacje ze sportowych zmagań. Audycji można słuchać w soboty w godz. 19.05 – 21.00.
Sportowy weekend to propozycja Redakcji Sportowej Polskiego Radia, w której pojawiać się będą najnowsze informacje sportowe z kraju i ze świata oraz relacje ze sportowych zmagań.
"Sportowy weekend" to propozycja Redakcji Sportowej Polskiego Radia, w której pojawiać się będą najnowsze informacje sportowe z kraju i ze świata oraz relacje ze sportowych zmagań. Foto: pr

Już od 10 lutego na antenie Polskiego Radia 24, w każdą sobotę o godzinie 19.05 dziennikarze Redakcji Sportowej będą przekazywać najważniejsze informacje sportowe z kraju i ze świata - o najciekawszych wydarzeniach, w tym bieżące relacje, ciekawostki i komentarze. Słuchacze mogą liczyć na wielkie emocje, niejednokrotnie towarzyszące sportowym konkurencjom.

"Sport od zawsze przyciągał słuchaczy do radia"

- Sport od zawsze przyciągał słuchaczy do radia. Wiedzą o tym doskonale słuchacze radiowej Jedynki, bo w każdą niedzielę między 19.00 a 21.00 mogą tam usłyszeć relacje ze sportowych zmagań. W tych samych godzinach (19.00-21.00), ale w sobotę w Polskim Radiu 24, też będzie można posłuchać audycji sportowej. Nie zabraknie relacji z aren i parkietów, a nasi dziennikarze będą wszędzie tam, gdzie wyniki zmagań, będą tworzyć historię – zapewnia Grzegorz Frątczak, p.o. dyrektora Polskiego Radia 24.

"Sportowy weekend" premierowo

W premierowym wydaniu "Sportowego weekendu" najnowsze informacje ze świata sportu przekaże Filip Jastrzębski. W programie m.in. o powrocie piłkarskiej ekstraklasy, relacje z meczów Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze oraz Lecha Poznań z Zagłębiem Lubin. Gościem będzie Piotr Kamieniecki, dziennikarz TVP Sport. Nie zabraknie również wiadomości dotyczących występów polskich skoczków narciarskich w Lake Placid oraz biathlonistów w Nowym Mieście na Morawach. Filip Jastrzębski zajrzy też do radiowego archiwum i opowie o przygotowaniach polskich lekkoatletów do halowych mistrzostw świata.

  • Emisja audycji "Sportowy weekend" w soboty o godz. 19.05.
  • Więcej informacji na stronie Polskiego Radia 24

info pras/zch

Zobacz więcej na temat: W POLSKIM RADIU