X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
W POLSKIM RADIU

Polskie Radio uruchomiło nowy portal informacyjny

1 września Polskie Radio uruchomiło nowy portal informacyjny - PolskieRadio24.pl, na którym dostępne są wszystkie treści informacyjne oraz publicystyka polityczna i społeczna, tworzona przez anteny Polskiego Radia. W nowym portalu duży nacisk kładziony zostanie przede wszystkim na multimedia, kompleksowe opracowywanie informacji, eksponowanie flagowych programów publicystycznych rozgłośni i bliską współpracę z anteną Polskiego Radia 24.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Polskie Radio 24 Polskie Radio

Piotr Chęciński: budujemy mocny portal newsowy

- Strona PolskieRadio.pl zmienia się w przemyślany sposób. Podjęliśmy decyzję, że podzielimy portal na część newsową i publicystyczną, która będzie tworzona we współpracy z Polskim Radiem 24 oraz na część korporacyjną - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Piotr Chęciński, dyrektor i redaktor naczelny portalu PolskieRadio.pl.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio polskieradio.pl portal PolskieRadio.pl internet W POLSKIM RADIU

Lato z Radiem Festiwal 2018. "100 tysięcy osób na Skwerze Kościuszki"

Zakończył się Lato z Radiem Festiwal w Gdyni. Przez 11 godzin na dwóch scenach wystąpiło w sumie 16 czołowych polskich artystów i młodzi, obiecujący artyści. "Lato Radiem Festiwal 2018" jest zwieńczeniem tegorocznej trasy kultowej audycji "Lato z Radiem". Ze strony władz Polskiego Radia padła zapowiedź, że takiej muzyki, jakiej słuchaliśmy na festiwalu, będzie jeszcze więcej na radiowych antenach.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Lato z Radiem