X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
W POLSKIM RADIU

Nieprzeciętni 2019. Czekamy właśnie na Ciebie!

Radiowa Czwórka po raz kolejny ogłasza plebiscyt "Nieprzeciętni 2019". Akcja adresowana jest do osób między 18 a 35 rokiem życia, które w ciągu minionego roku zrobiły coś wyjątkowego. Kandydatów można zgłaszać do 28 kwietnia. Dziesiątkę finalistów wybierze jury, w którym zasiądą m.in. Mela Koteluk, Andrzej Bargiel oraz zeszłoroczny laureat Michał Brańka. Ogłoszenie  wyników plebiscytu odbędzie się podczas gali 18 czerwca, transmitowanej w Czwórce.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Nieprzeciętni 2019 W POLSKIM RADIU

Andrzej Rogoyski: z węgierskimi braćmi uczcimy ich święto

Polskie Radio obchodzi Święto Narodowe Węgier. Dziś audycje niemal wszystkich stacji poświęcone będą kulturze i historii tego kraju. Wysłuchamy licznych relacji na żywo z Budapesztu, wywiadów z wpływowymi politykami, a także rozmów o relacjach polsko-węgierskich. Ponadto poznamy najciekawszych węgierskich twórców muzyki, kina i literatury oraz Polaków, którzy zakochali się w Budapeszcie i tam postanowili zamieszkać. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU

12. Polski Top Wszech Czasów. Zapraszamy do głosowania!

"Autobiografia", "Dziwny jest ten świat", a może "Kocham wolność"? Czy któraś z tych piosenek zwycięży w tegorocznym plebiscycie Programu 3 Polskiego Radia? A może jakiś inny utwór słuchacze Trójki i internauci wybiorą swoim "numerem jeden" w 12. Polskim Topie Wszech Czasów? Decyzja o tym należy do Słuchaczy, którzy na swoje ulubione utwory mogą głosować od piątku 15 marca.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU

Andrzej Rogoyski: Bieg Piastów to profesjonalna impreza

Prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski oraz dyrektor Programu I Polskiego Radia Agnieszka Kamińska wręczyli w Jakuszycach nagrody Programu I dla Justyny Kowalczyk – pierwszej Polki na mecie, oraz dla Pawła Klisza – najlepszego Polaka na mecie. W Jakuszycach odbył się główny wyścig 43. Biegu Piastów. Zawodnicy biegli na dystansie 50. kilometrów stylem klasycznym. Radiowa Jedynka jest patronem medialnym wydarzenia.
Zobacz więcej na temat:  Agnieszka Kamińska Bieg Piastów Jakuszyce Polana Jakuszycka Szklarska Poręba Justyna Kowalczyk W POLSKIM RADIU

Obchody w Jedynce Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych to wyraz hołdu dla żołnierzy drugiej konspiracji za świadectwo męstwa, niezłomnej postawy patriotycznej i przywiązania do tradycji niepodległościowych, za krew przelaną w obronie Ojczyzny. Z inicjatywy śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił 1 marca Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych. 
Zobacz więcej na temat:  Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych W POLSKIM RADIU