Polskie Radio
Section05
W POLSKIM RADIU

Krzysztof Czabański o Polskim Radiu Kierowców

Trzy miesiące temu - 16 października 2020 roku - zostało oficjalnie zainaugurowane Polskie Radio Kierowców. Nowa, dziewiąta antena Polskiego Radia, skupia się przede wszystkim na poprawie bezpieczeństwa na drogach w kraju i zagranicą, informowaniu kierowców o bieżących warunkach pogodowych i przekazywaniu aktualności dotyczących zmian w prawie oraz na trendach motoryzacyjnych. Przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański podkreśla, że to bardzo potrzebny program.
Zobacz więcej na temat:  społeczeństwo W POLSKIM RADIU Polskie Radio Kierowców Krzysztof Czabański POLSKA

Polskie Radio Kierowców już 3 miesiące ze słuchaczami!

Polskie Radio Kierowców zainaugurowało działalność 16 października 2020 roku. Nowa, dziewiąta antena Polskiego Radia, skupia się przede wszystkim na poprawie bezpieczeństwa na drogach w kraju i zagranicą, informowaniu kierowców o warunkach pogodowych, ale także przekazywaniu aktualności dotyczących m.in. zmian w prawie. Jakie są kulisy Polskiego Radia Kierowców i co myślą o nim słuchacze?
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Polskie Radio Polskie Radio Kierowców Radio kierowców

Ferie z gwiazdami. W Polskim Radiu Dzieciom Czarek Czaruje

Do zakończenia ferii zostało 5 dni! Co zrobić, aby w wolnym czasie zapomnieć o nudzie? Wystarczy włączyć cyfrowe Polskie Radio Dzieciom od godziny 7.00. by w audycjach specjalnie przygotowanych z myślą o dzieciach, usłyszeć wartościowe bajki i słuchowiska, a także dziecięce hity muzyczne. Do 15 stycznia potrwa zabawa "Ferie z gwiazdami". Co cyfrowa stacja przygotowała na dziś? 
Zobacz więcej na temat:  Ferie zimowe radio cyfrowe DAB+ W POLSKIM RADIU

Ferie z gwiazdami. W Polskim Radiu Dzieciom Natalia Sisik

Trwają "Ferie z gwiazdami w Polskim Radiu Dzieciom" czyli codzienne spotkania z młodymi artystami, ulubieńcami najmłodszych słuchaczy Polskiego Radia. Magda Bereda, Michał Kaczmarek, Ala i Ola Tracz, to tylko 4 z 10 artystów, którzy umilają czas dzieciom opowiadając ulubione bajki. Zadaniem słuchaczy jest odgadnięcie jej tytułu. Dziś do wspólnej zabawy zaprasza Natalia Sisik.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Ferie zimowe dzieci czas wolny

"Ferie z gwiazdami". W Polskim Radiu Dzieciom 4Dreamers

Rozpoczął się drugi tydzień ferii, a wraz z nim, spotkania z gwiazdami, ulubieńcami najmłodszych słuchaczy. "Ferie z gwiazdami" - propozycja Polskiego Radia Dzieciom, to zaproszenie do wspólnej zabawy, podczas której artyści opowiadają o tym, co lubią robić w wolnych chwilach, o czym marzą i jak radzą sobie z tremą? Codziennie inna gwiazda: Ala i Ola Tracz, Magda Bereda, Carla Fernandes i wiele innych. Każdego dnia, słuchacze mają okazję wygrać nagrodę specjalnie przygotowaną przez gwiazdę! Dziś bawimy się z zespołem 4Dreamers.
Zobacz więcej na temat:  Ferie zimowe W POLSKIM RADIU DAB+ radio cyfrowe