X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Stwórz z nami Muzeum Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2018 12:29
Historia Polskiego Radia sięga 1925 roku. To już blisko sto lat dziejów polskiej radiofonii. Wkrótce powstanie Muzeum Polskiego Radia. Już dziś słuchacze mogą wziąć udział w tworzeniu niezwykłej kolekcji, która będzie eksponować historię polskiego narodowego nadawcy. Organizatorzy tej niezwykłej placówki ogłaszają publiczną zbiórkę eksponatów muzeum.
Ekspozycja planowanego muzeum obejmie liczne eksponaty: archiwalny sprzęt nagraniowy, zapisy historycznych audycji, dokumenty, plakaty i listy. W tworzeniu ekspozycji placówki mogą wziąć udział również sami słuchacze. - Ogłaszamy zbiórkę pamiątek związanych z historią Polskiego Radia - mówi Andrzej Krusiewicz, lektor radiowy i filmowy - Znajdą się w kolekcji nowo tworzonego muzeum.

Poszukujemy wszelkich pamiątek związanych z historią Radia - listów, plakatów, zdjęć… i  liczymy na Waszą pomoc. Prosimy o kontakt pod adresem e-mail: muzeum@polskieradio.pl lub telefonicznie 22 645-31-81. Muzeum Polskiego Radia - zasłuchaj się historią.

Zobacz więcej na temat: W POLSKIM RADIU
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak