Polskie Radio

Anna Will zaprasza na "Muzyczną Jedynkę"

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2023 14:12
Przez dwie godziny audycji będzie można posłuchać wartościowej muzyki i dowiedzieć się mnóstwa ciekawostek o artystach. Usłyszymy również utwory z naszej "Płyty tygodnia". Na "Muzyczną Jedynkę" zaprasza Anna Will. 
Anna Will zaprasza na Muzyczną Jedynkę
Anna Will zaprasza na "Muzyczną Jedynkę" Foto: Kusiński/PR

W tym tygodniu w "Muzycznej Jedynce" gościliśmy m.in. Igora Jaszczuka, który po 24 latach powraca na scenę z nowym utworem "Dzikie zwierzę". - Musiałem to w sobie poukładać. Jak poukładałem, to ruszyłem do przodu i wziąłem się za nagrania - mówił w Programie 1 Polskiego Radia. Co robił do tej pory, kiedy miał dłuższą przerwę od śpiewania?

Czytaj również: 

***

W "Muzycznej Jedynce" o wybór najdoskonalszych utworów dbają nasi zasłużeni autorzy, dziennikarze: Marcin Kusy, Ula Kaczyńska, Maria Szabłowska, Anna Will, Paweł Sztompke i Kamil Wicik. To oni gwarantują, że słuchacze usłyszą w każdej audycji wartościową muzykę, z wywiadów dowiedzą się mnóstwa ciekawostek o artystach goszczących w Jedynce, a dzięki licznym konkursom będą mogli wybrać się na koncerty lub powiększyć swoje kolekcje płytowe.

Zapraszamy Państwa do spędzania w Jedynce czasu z muzyką, która skłania do refleksji, uspokaja i poprawia humor, o czym przekonują jej twórcy: Abba, Budka Suflera, Queen, Anna Jantar, Michael Jackson, Madonna, Czesław Niemen, Maryla Rodowicz, Sting, The Beatles, Stevie Wonder, Kayah, Amy Winehouse, Lady Pank, Krzysztof Krawczyk, Selah Sue, Ania Dąbrowska, Joe Dassin, Czesław Śpiewa, Francis Lai i wielu innych.

***

Do wysłuchania audycji "Muzyczna Jedynka" w piątek (24.11) w godz. 13.00-15.00 zaprasza Anna Will.

DS

Zobacz więcej na temat: muzyka rozrywkowa Anna Will