Polskie Radio

Krzysztof Cugowski w "Muzycznej Jedynce". Zapraszamy po 18.00

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2024 14:00
Gościem "Muzycznej Jedynki" będzie Krzysztof Cugowski, który opowie o nowym singlu. Poza tym w audycji będzie można posłuchać wartościowej muzyki i dowiedzieć się mnóstwa ciekawostek o artystach. Zaprasza Marcin Kusy. 
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów Foto: Cezary Piwowarski/PR

Niedawno w "Muzycznej Jedynce" wspominaliśmy wybitnego kompozytora Jana A.P. Kaczmarka. - Szanowaliśmy go niesamowicie - mówiła w Programie 1 Polskiego Radia dziennikarka muzyczna Maria Szabłowska. Z kolei Marek Dutkiewicz, autor tekstów piosenek, powiedział, że przede wszystkim cieszyli go ludzie.

Najdoskonalsze piosenki w "Muzycznej Jedynce"

W "Muzycznej Jedynce" o wybór najdoskonalszych utworów dbają nasi zasłużeni autorzy, dziennikarze: Marcin Kusy, Ula Kaczyńska, Maria Szabłowska, Anna Will, Paweł Sztompke i Kamil Wicik. To oni gwarantują, że słuchacze usłyszą w każdej audycji wartościową muzykę, z wywiadów dowiedzą się mnóstwa ciekawostek o artystach goszczących w Jedynce, a dzięki licznym konkursom będą mogli wybrać się na koncerty lub powiększyć swoje kolekcje płytowe.

Zapraszamy Państwa do spędzania w Jedynce czasu z muzyką, która skłania do refleksji, uspokaja i poprawia humor, o czym przekonują jej twórcy: Abba, Budka Suflera, Queen, Anna Jantar, Michael Jackson, Madonna, Czesław Niemen, Maryla Rodowicz, Sting, The Beatles, Stevie Wonder, Kayah, Amy Winehouse, Lady Pank, Krzysztof Krawczyk, Selah Sue, Ania Dąbrowska, Joe Dassin, Czesław Śpiewa, Francis Lai i wielu innych.

Czytaj także:

Do wysłuchania audycji "Muzyczna Jedynka" w piątek (24.05) w godz. 18.00-19.00 zaprasza Marcin Kusy.

mg/wmkor