X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Dzielny tata zmienia prawo

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2013 14:00
Czy sądy rodzinne dyskryminują ojców? Polskie prawo, w opinii Gościa PR24 Michała Fabisiaka z inicjatywy "Dzielny Tata" jest przestarzałe - Dopuszcza opiekę naprzemienną, ale uwarunkowane jest to "dogadaniem się" rodziców. Należy zmienić ustawę, ponieważ w praktyce większość dzieci po rozwodzie zostaje przy matce.
Audio
  • "Dzielny Tata" - Michal Fabisiak o dyskryminacji mężczyzn przez sądy rodzinne
Dzielny tata zmienia prawo

- Sądy rodzinne dyskryminują ojców i to całkiem intensywnie. Gdy zabrano mi dziecko i rozejrzałem się dookoła, to okazało się, że problem jest gigantyczny. Gdy zrobiłem stronę fabi.pl, to natychmiast odezwało się do mnie 70 ojców. W Polsce jest  ponad milion samotnych kobiet z dzieckiem. Te kobiety nie wzięły się znikąd. To znaczy, że jest też ponad milion ojców pozbawionych opieki nad swoimi pociechami. Widać, że problem, który jest spowodowany przez kobiety wpływa także na kobiety ze starszego pokolenia, czyli bacie, które nie widzą się ze swymi wnukami latami. W naszym ruchu jest już 20 kobiet, które są dotknięte tym problemem. Chcę zebrać 100 000 podpisów pod projektem zmiany ustawy, która jest już złożona do sejmu.

PJ

Komentarze1
aby dodać komentarz
gab-pro2013-12-04 05:26 Zgłoś
Trzeba się zorganizować skrzyknąć wszystkie zrzeszenia praw ojca i wystąpić pod jednym szyldem.