Polskie Radio

Nowa aplikacja mobilna "Polskie Radio" w Google Play i App Store

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2020 14:38
Polskie Radio ma dobrą wiadomość dla swoich słuchaczy: posiadacze smartfonów i tabletów mogą pobrać całkowicie nową, bezpłatną aplikację „Polskie Radio” i słuchać swoich ulubionych audycji zarówno na żywo, jak i na żądanie. To także dostęp do ponad 40 kanałów tematycznych oraz bogatej oferty podcastów.
Aplikacja Polskie Radio
Aplikacja "Polskie Radio"Foto: mat. prasowe

Słuchacze będą mieć możliwość słuchania na żywo JedynkiDwójkiTrójkiCzwórkiPolskiego Radia 24Polskiego Radia ChopinPolskiego Radia Dzieciom oraz kanałów językowych Polskiego Radia dla Zagranicy. Oprócz tego, dzięki dostępowi do bogatej bazy archiwalnych audycji, w opcji „na żądanie” użytkownik będzie mógł wybrać interesującą go audycję i wysłuchać jej w dogodnym dla siebie momencie.

Nowa aplikacja mobilna daje także dostęp do stale aktualizowanej, bogatej biblioteki podcastów uporządkowanych tematycznie (Sztuka, Biznes, Edukacja, Zdrowie, Historia, Rodzina i dzieci, Rozrywka, Muzyka, Wiadomości, Nauka) oraz do niemal 40 cyfrowych kanałów tematycznych z unikatowymi treściami, podzielonymi na sekcję muzyczną oraz słowną.

Każdy słuchacz będzie mógł znaleźć coś dla siebie, wybór jest ogromny: od kanałów „Koncerty w Trójce”, „Przeboje Lata z Radiem”, „Konkurs Chopinowski” czy „Muzyka źródeł” przez „Bohaterów naszych lektur”, „Wieczór Odkrywców”, „Reportaż w Trójce” i „Zapiski ze Współczesności” po kanały historyczne, naukowe i sportowe.

Aplikacja daje także możliwość uruchomienia streamu wideo Czwórki i Polskiego Radia 24, dzięki czemu można podejrzeć, co dzieje się w radiowym studiu.

W aplikacji znajduje się także aktualna ramówka i opcja ustawiania przypomnień o swojej ulubionej audycji. Dodatkowo można skorzystać z przeglądarki artykułów z portali polskieradio.pl i polskieradio24.pl, uporządkowanych w kategorie tematyczne.

mat.prasowe

Zobacz więcej na temat: W POLSKIM RADIU