Polskie Radio

Pablopavo w "Muzycznej Jedynce". Zaprasza Ula Kaczyńska

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2024 16:23
5 kwietnia ukazała się płyta "Lakuna" zespołu Pablopavo i Ludziki. W "Muzycznej Jedynce" opowie o niej Pablopavo tuż po godz. 14.00. Ponadto rzez dwie godziny audycji będzie można również posłuchać wartościowej muzyki i dowiedzieć się mnóstwa ciekawostek o artystach. Zaprasza Ula Kaczyńska.  
Pablopavo
PablopavoFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

W "Muzycznej Jedynce" o wybór najdoskonalszych utworów dbają nasi zasłużeni autorzy, dziennikarze: Marcin Kusy, Ula Kaczyńska, Maria Szabłowska, Anna Will, Paweł Sztompke. To oni gwarantują, że słuchacze usłyszą w każdej audycji wartościową muzykę, z wywiadów dowiedzą się mnóstwa ciekawostek o artystach goszczących w Jedynce, a dzięki licznym konkursom będą mogli wybrać się na koncerty lub powiększyć swoje kolekcje płytowe.

Zapraszamy Państwa do spędzania w Jedynce czasu z muzyką, która skłania do refleksji, uspokaja i poprawia humor, o czym przekonują jej twórcy: Abba, Budka Suflera, Queen, Anna Jantar, Michael Jackson, Madonna, Czesław Niemen, Maryla Rodowicz, Sting, The Beatles, Stevie Wonder, Kayah, Amy Winehouse, Lady Pank, Krzysztof Krawczyk, Selah Sue, Ania Dąbrowska, Joe Dassin, Czesław Śpiewa, Francis Lai i wielu innych.

Zobacz także:

***

Do wysłuchania audycji "Muzyczna Jedynka" w poniedziałek (29.04) w godz. 13.00-15.00 zaprasza Ula Kaczyńska. 

ans