Polskie Radio
Section05
Ula Kaczyńska

"Nasza autorska formuła". Marta Zalewska o widowisku muzycznym z hitami Depeche Mode

- Warszawski Targówek zrzeszył ogromną liczbę fanów zespołu Depeche Mode, ale też fanów naszego teatru, ludzi, którzy chcieli przyjść i zobaczyć, co nowego. Po raz pierwszy proponujemy widowisko muzyczne, to jest taka nasza autorska formuła, w której nienaruszone zostały teksty zespołu Depeche Mode - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Marta Zalewska, wokalistka, kierownik muzyczny Teatru Rampa.  
Zobacz więcej na temat:  Ula Kaczyńska płyta album piosenka Depeche Mode Marta Zalewska Marcin Januszkiewicz

Skubas: lubię głęboki poziom w rozmowie

- Jak jestem tutaj w studiu, to jestem bardzo skoncentrowany na tej rozmowie, szczególnie że jest na żywo, i czuję się wspaniale, ale wystarczy, że zostawisz mnie samego na 5-10 minut ze swoimi myślami, które rozkminiają, co tam będzie w przyszłości albo co było kiedyś, i ta przyszłość z przeszłością łączą się w jeden lęk, jeden wielki chaos i rozgardiasz. A jakby tak właśnie wykorzystywać każdą chwilę? - mówi Skubas, który niedawno nagrał nowy singiel.
Zobacz więcej na temat:  Ula Kaczyńska Skubas

1988: otarłem się o mainstream, ale na własnych zasadach

"Ruleta" i trasa koncertowa, "Sadza", nad którą pracował z Brodką, muzyka do filmu "Zadra". - To był intensywny czas i musiałem na chwilę zatrzymać się, żeby nie zatracić się w tym pędzie. Dostaję mnóstwo propozycji od różnych artystów, ale podchodzę do nich wybiórczo, żeby zachować rozsądek i nie stracić instynktu samozachowawczego - mówi producent Przemysław Jankowiak, czyli 1988.  
Zobacz więcej na temat:  Czwórka muzyka elektroniczna rap hip-hop MUZYKA Ula Kaczyńska