Section50
Section00
fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
19.12.2013

Gramy: Ella Eyre - Deeper

Obdarzona niesamowitą charyzmą (wciąż) debiutantka z UK

Mocny debiut, chociaż czy wypada używać tego określenia wobec dziewczyny, która współpracowała już z ekipą Rudimental (przebojowe "Waiting All Night") czy Naughty Boyem i Wiz Khalifą ("Think About It")? Jednak dopiero wydana przed chwilą epka "Deeper" jest pierwszym poważnym sprawdzianem dla Elli. Czas zacząć działać na własne konto.

Dorobek artystyczny dziewiętnastoletniej wokalistki jest wprost proporcjonalny do skali talentu, jakim dysponuje. Nie potrzebowała wiele, aby zwrócić na siebie uwagę, a już wszelkiego rodzaju media muzyczne na Wyspach wymieniają ją w gronie największych odkryć mijającego roku. W tym nadchodzącym mamy być świadkami zdobywania przez nią szczytów i zaszczytów - to niby tylko prognoza, ale szczerze, czego innego możemy się spodziewać? Kiedy jej rówieśniczki pisały co najwyżej komentarze na fejsie, ona już kompletowała teksty swoich utworów. "Deeper" to chwytliwy soul, nie broniący się przed wpływem nowoczesnych elektronicznych motywów. Cała epka to eksperymentowanie z dźwiękami, mieszanie wymienionych wyżej elementów w różnych proporcjach, jednak główną rolę zawsze odgrywa szczery songwriting bohaterki tego wpisu. I jej wyrazisty głos. Album ma być gotowy w wakacje. Ofensywę czas rozpocząć.
sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.