Section50
Section00
Peja i Książe Kapota
Peja i Książe Kapota, foto: materiały prasowe
16.01.2019

Peja i Tede na płycie Księcia Kapoty

Skonfliktowani raperzy udzielą się gościnnie na krążku debiutanta.

Debiutancka płyta Księcia Kapoty zbliża się wielkimi krokami. "Kapo Di Tutti Kapi" trafi na sklepowe półki już 1 lutego. Już wcześniej przedstawiciel warszawskich Bielan zpowiedział, że zwrotkę na jego album nagrał Tede (warto dodać, że chodzi o utwór, w którym zarapuje także Mes, a więc po raz pierwszy będzie nam dane usłyszeć Tego Typa i TDF-a we wspólnym numerze). Wczoraj natomiast ujawnione zostało, że kolejnym gościem debiutanta będzie Peja. Poznaniak pojawi się w kawałku "Streetlife".

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez KSIĄŻE KAPOTA (@ksiaze_kapota)

Promocji albumu Księcia towarzyszyć będzie koncert w Warszawskim klubie ISKRA. Na wydarzeniu gościnnie pojawią się m.in. RAU, Tede, Malik Montana, Frosti Rege, Berson i Parzel.
Książe Kapota niedawno gościł w Czwórkowym studiu, gdzie udzielił swojego pierwszego wywiadu w audycji "Numer Raz na fali":

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.