Section50
Section00
Vienio w studiu Czwórki
Vienio w studiu Czwórki, foto: Czwórka / Kamil Jasieński
12.04.2019

Powstaje film dokumentalny o Moleście

Vienio zdradził, że ruszyły prace na planie.

Vienio, współtwórca legendarnego składu Molesta Ewenement, jest w trakcie promocji wydanej w połowie marca płyty "Twarzova". Podczas wywiadu udzielonego niedawno Radkowi Grabarczykowi raper poruszył też temat swojego macierzystego składu i jego rozpadu.

"Jestem fanem prawdy i mogę powiedzieć o tym, jak było i to jest dla mnie podstawowe. Nikomu żadnej legendy nie zabieram. Prędzej, czy później wyszłoby to, jak było. Powstaje dokument o Moleście produkowany przez HBO więc mogę Wam to powiedzieć - będzie dokument. Prawdopodobnie będziecie mogli się dowiedzieć z każdej perspektywy, jak to było: co mówi Włodek, co mówi Pelson, Wilku i przyjaciele każdej ze stron" - zdradził Vienio.

Raper dodał, że ma za sobą pierwsze dni zdjęciowe, tak samo jak Włodi czy Pelson.

Vienio odwiedził nasze studio tuż przed premierą nowej płyty. Rozmowę z artystą znajdziecie tutaj.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.