Section50
Section00
Grafika promocyjna
Grafika promocyjna, foto: mat. promocyjne
15.05.2019

Poznajcie Giacomo Modularo - nowe wcielenie Kuby Sojki

Nasz redakcyjny kolega wkracza w świat lat osiemdziesiątych.

Kuba Sojka to muzyk, producent i live performer, którego polska scena zdążyła już dobrze poznać. Działa nieprzerwanie od 2007 roku, kiedy to zaczął wydawać pod pseudonimem Psi-Acoustic. Po zaledwie dwóch latach nawiązał współpracę z legendarną wytwórnią z Detroit, Matrix Records, dla której nagrywał muzykę w stylu detroit techno, deep house, acid house, minimal, tech-house i future jazz. Ogromną różnorodność muzyczną Kuba prezentuje podczas niezwykle żywiołowych i dynamicznych występów na żywo. Publiczność docenia jego plastyczność muzyczną oraz umiejętność improwizacji. Ciągła chęć rozwoju i eksplorowania muzycznego świata zaowocowała nowym wcieleniem - Giacomo Modularo. Kim jest stworzona przez artystę postać?

"Giacomo Modularo to niezwykły artysta. Kompozytor i twórca wielu doskonałych soundtracków do filmów, które nigdy nie powstały. Każdy z jego utworów staje się ogromnym hitem zdobywającym szczyty nieistniejących list przebojów. Jest zdobywcą wielu nagród za komponowanie ścieżek dźwiękowych do nie wyprodukowanych hitów kinowych, jak choćby "Secrets of Brenntown", "House of Mad" and "Last Hero" - taką informację Kuba zamieścił w biogramie Giacomo na jego facebookowym profilu.

Śledźcie rozwój nowego alter ego Kuby na facebooku.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.