Section50
Section00
Taco Hemingway
Taco Hemingway, foto: Open’er / Filip Blank
23.07.2019

Dawid Podsiadło kolejnym gościem na płycie Taco Hemingwaya

Prawdopodobnie jeszcze dziś poznamy ostatniego artystę, który dograł się na nowy album Taco.

W zeszłym tygodniu Taco Hemingway ogłosił datę premiery swojej kolejnej solowej płyty zatytułowanej "Pocztówka z WWA, lato '19". Dotychczas na płytach Filipa nie słyszeliśmy zbyt wielu gości. Na wydanym w 2016 roku "Marmurze" "dopisali" się Katarzyna Kowalczyk i Ras. Tym razem jednak raper zaprosił aż siedmiu artystów, którzy wsparli go w sześciu kawałkach.

Wczoraj na swoim Instagram Stories swoją obecność na "Pocztówce z WWA, lato '19" potwierdził Dawid Podsiadło. Wcześniej zrobili to Pezet, Rosalie, schafter, Ras i Kizo. Prawdopodobnie dzisiaj dołączy do nich ostatni artysta.

Instagram Story Dawida Podsiadło, którym artysta potwierdził obecność na "Pocztówce z WWA, lato '19"

Instagram Story Dawida Podsiadło, którym artysta potwierdził obecność na "Pocztówce z WWA, lato '19"

Dla Podsiadły i Taco nie będzie to pierwszy wspólny kawałek. Na mixtape "Soma 0,25 mg" Taconafide znalazł się remix utworu "Tamagotchi", do którego wokal nagrał właśnie Dawid. Poza tym we wrześniu na PGE Narodowym odbędzie się wspólny koncert artystów, który wywołał niemałe poruszenie na rodzimej scenie muzycznej.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.