X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section50
Section00
Wokalistka Taylor Swift z nagrodami Grammy
Wokalistka Taylor Swift z nagrodami Grammy, foto: EPA/MIKE NELSON
10.09.2019

Fani Taylor Swift oburzeni świetnymi wynikami nowej płyty Tool: Kim oni są?!

Armia gwiazdy pop wydaje się być wyraźnie niezadowolona.

Środowisko muzyczne przewiduje, że najnowszy album Toola znajdzie się na pierwszym miejscu kolejnego zestawienia Billboard 200. „Fear Inoculum” miałoby tym samym strącić ze szczytu Taylor Swift i jej krążek „Lover”.

Po 13 latach przerwy Tool wrócił z nową płytą, a ta z miejsca zaczęła podbijać kolejne zestawienia. W zeszłym tygodniu znalazła się na pierwszym miejscu listy sprzedaży w sklepie iTunes i przewiduje się, że to nie ostatni ranking, w którym panowie z Los Angeles dotrą na szczyt. Obecnie najwyższy stopień podium Billboard 200 okupuje Taylor Swift z wydanym tydzień wcześniej krążkiem „Lover”, ale według wielu nie potrwa to długo. Fani Swift są widocznie tym faktem niezadowoleni i rozpoczęli intensywną twitterową akcję, mającą maksymalnie zwiększyć liczbę odsłuchów nowego wydawnictwa wokalistki.

- Streamujcie dalej! Ten zespół Tool wydaje nowy album po 13 latach (13 latach lmao) i ok… Ale wciąż mamy szansę! – pisze jeden z fanów Swift, zachęcając innych do dołączenia do akcji.

Obecnie na topie zestawienia znajduje się „Lover”, a kolejna aktualizacja powinna pojawić się w najbliższą sobotę 14 września.

Cóż, widać, że wokalistka ma bardzo sprawny fanbase. Ciekawe co na to fani „tego zespołu Tool”. Misję „swifties” może utrudnić fakt, że… wydają się oni nie zdawać sobie sprawy z tego, kim w tak w zasadzie są muzycy Tool i jak dużą popularnością się cieszą.

Twitter wrze:

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.