Section50
Section00
Pezet
Pezet, foto: Piotr Rybiński
12.09.2019

Poznaliśmy tracklistę i gości "Muzyki Współczesnej"

Na najnowszej płycie Pezeta roi się od wielkich rapowych ksywek.

Po tygodniu zdradzania szczegółów dotyczących nowego albumu, Pezet odkrył wszystkie karty. Na jego nadchodzącej płycie znajdziemy piętnaście premierowych utworów wyprodukowanych przede wszystkim przez Auera. Poza bitami stworzonymi przez wieloletniego muzycznego przyjaciela usłyszymy również produkcje od 1988, Hatti Vatti, Mentalcuta i Steeza.

To, co bardzo ciekawiło fanów ursynowskiego rapera, to lista gości. Ta prezentuje się niezwykle okazale i znajdują się na niej zarówno gracze o wyrobionej pozycji, jak i reprezentanci młodego pokolenia, tyle, że... Większość z nich usłyszymy na wydaniu deluxe, w dwóch interpretacjach kawałka "Gorzka woda". Na standardowej wersji "Muzyki Współczesnej" gościnnie udzieli się duet Syny, Taco Hemingway, Lua Preta, Oskar oraz Bryndal, a na edycji rozszerzonej dołączą do nich Paluch, Kękę, Sokół, Mes, Oki, Otsochodzi, Jan-rapowanie i Zdechły Osa. Ponadto, artysta wzbogaci to wszystko filmem dokumentalnym.

Lista utworów "Muzyki Współczesnej":
1. Intro (Niki) prod. Auer, cuty DJ Panda
2. Czas to iluzja gość. Syny prod. 1988
3. Magenta prod. Auer
4. Obrazy Pollocka prod. Auer
5. 5.07 (interlude) prod. Auer
6. 2K30 gość. Taco Hemingway prod. Hatti Vatti, cuty DJ Panda
7. Braincell (interlude) prod. Auer
8. Gorzka woda prod. Auer
9. Nauczysz się czekać prod. Auer
10. Zły śpi spokojnie gość. Lua Preta, Oskar prod. Mentalcut
11. Одиночестро (interlude) prod. Auer
12. Nie zobaczysz łez prod. Auer, cuty DJ Panda
13. Dom prod. Auer
14. Piroman prod. & cuty Steez83
15. Outro gość. Bryndal prod. Auer, cuty DJ Panda

Dodatki wersji deluxe:
16. Gorzka woda gość. Paluch, KęKę, Sokół, Ten Typ Mes prod. Auer
17. Gorzka woda gość. Oki, Otsochodzi, Jan-rapowanie, Zdechły Osa prod. Auer

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.