Section50
Section00
Brodka i Piernikowski podczas wspólnego występu na Up To Date Festival 2019
Brodka i Piernikowski podczas wspólnego występu na Up To Date Festival 2019, foto: Radek Kamiński
01.10.2019

Brodka na nowym albumie Piernikowskiego

Poznaliśmy szczegóły płyty połowy duetu Syny.

Po albumach "Się żegnaj" i "No Fun" Piernikowski wraca z kolejną płytą. 17 października na sklepowe półki trafi "The best of moje getto". Krążek zostanie wydany we współpracy z wytwórnią Tytusa, Asfalt Records. Na dziesięciu premierowych utworach usłyszymy czwórkę wyjątkowych gości: Hadesa z HiFi Bandy, Adama Repuchę, Kachę Kowalczyk z Coals oraz Monikę Brodkę.

- Ta płyta jest jak film - słucha się jej od początku do końca, lecz w przeciwieństwie do filmu - na ripicie w domu, w aucie i na mieście - czytamy na stronie Asfalt Shop.

Dotychczas ukazał się jeden singiel z "The best of moje getto" - "Dobre duchy" z gościnnym udziałem Kachy Kowalczyk.

Pozytywne relacje między Synami i Brodką nie są zaskoczeniem. Podczas tegorocznego festiwalu Up To Date wokalistka pojawiła się na naszej Czwartej Scenie Czwórki, na której dołączyła do duetu podczas ich występu.

Tracklista albumu "The best of moje getto":
1. Enter the getto
2. Salka ft. Hades
3. White sage
4. Horyzont ft. Brodka
5. Drive by
6. Dobre duchy ft. Kacha Kowalczyk
7. Białas chciałby ft. Adam Repucha
8. Być jak
9. Abhajamudra
10. Best of moje getto

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.