Section50
Section00
Mr. Polska w studiu Czwórki
Mr. Polska w studiu Czwórki, foto: Czwórka / Mateusz Malinowski
07.10.2019

Mr. Polska publikuje nowy singiel i ogłasza współpracę z polską wytwórnią

Po sukcesie w Holandii czas na polską scenę.

Po sporym sukcesie komercyjnym w Holandii, Mr. Polska na dobre wkracza na polski rynek muzyczny. W ciągu ostatnich miesięcy, mający polskie korzenie raper wydał trzy single w języku polskim: dwa z Malikiem Montaną i jeden solowy. Teraz na nowo powstałym kanale znajdziemy kolejny utwór charakterystycznego twórcy. "Gwiazda" to nowy kawałek, który zbiegł się w czasie z podpisaniem współpracy z MyMusic. Polska wytwórnia wspomoże Mr. Polskę w dystrybucji jego nagrań.

Mr. Polska jest obecnie w trakcie klubowej trasy koncertowej nad Wisłą. Bilety na jego występy wyprzedały się na samym początku ich dystrybucji.

Raper miał też okazję udzielić dwóch wywiadów na naszej antenie. Na początku tego roku zajrzał do Numera Raza, z którym rozmawiał o zmianach w swoim życiu, pracy nad sobą i planach muzycznych.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.