Section50
Section00
KARAŚROGUCKI
KARAŚ/ROGUCKI, foto: mat. prasowe
26.11.2019

Kuba Karaś i Piotr Rogucki z pierwszym singlem ze wspólnej płyty

"Bolesne strzały w serce" zapowiadają album duetu.

We wrześniu Kuba Karaś i Piotr Rogucki stworzyli projekt KARAŚ/ROGUCKI. Ich pierwszą wspólną kompozycją był cover "1996" z repertuaru T.Love. Teraz duet zaprezentował autorski kawałek zatytułowany "Bolesne strzały w serce". Do premierowego utworu powstał także teledysk w reżyserii Przemka Dzienisa.

- "Bolesne strzały w serce" to pierwszy singiel duetu KARAŚ/ROGUCKI, który zapowiada ich wspólny album. Premiera na początku 2020 roku - czytamy w krótkim komentarzu do nowego singla.

W sierpniu Kuba Karaś i Justyna Święs poinformowali o zawieszeniu działalności The Dumplings. Niedługo potem zespół Coma poszedł tymi samymi śladami. Nie wiadomo, czy obie formacje powrócą jeszcze do wspólnych nagrań.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.