Section50
Section00
Skepta
Skepta, foto: youtube.com/Skepta
23.03.2020

Skepta w nowym rapowym projekcie

Król grime'u łączy siły z dwoma innymi raperami.

Fani brytyjskiego rapu powinni przygotować się na bezsenność. "Insomnia" - tak nazywać się będzie wspólny album Skepty, Chipa i Young Adz (reprezentanta D-Block Europe). Jeden z pionierów gatunku grime łączy siły z młodszymi kolegami po fachu, a finalny efekt tej współpracy poznamy już w najbliższy piątek 27 marca, kiedy to światło dzienne ujrzy krążek, na którym znajdziemy 11 premierowych utworów.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Skepta (@skeptagram)

Tracklista "Insomnia":
1. Mains
2. Golden Brown
3. Waze
4. Demons gość. Dirtbike LB
5. St Tropez
6. Insomnia Interlude
7. Star In The Hood
8. Mic Check
9. Traumatised
10. Sin City
11. High Road
12. Intro

"Insomnia" będzie pierwszym muzycznym projektem Skepty od czasu wydania solowego "Ignorance Is Bliss" w 2018 roku. W tym samym roku swój ostatni album wypuścił Chip, a pod koniec 2019 Young Adz i jego skład D-Block Europe uraczyli fanów płytą "Street Trauma".


sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.