Section50
Section00
Kadr z teledysku do utworu Future Peg zespołu Man Man
Kadr z teledysku do utworu "Future Peg" zespołu Man Man, foto: youtube.com/Sub Pop
25.03.2020

Nowy zwariowany teledysk Man Man

W sieci wylądował drugi singiel zapowiadający nową płytę zespołu.

Freak-folkowa grupa Man Man podzieliła się właśnie drugim singlem zapowiadającym album "Dream Hunting in the Valley of the In-Between". Do utworu "Future Peg" powstał również zupełnie odjechany teledysk, który możemy już zobaczyć na YouTube.

"Future Peg" to drugi po "Cloud Nein" utwór promujący szósty krążek sympatycznych panów z Man Man. Na zapowiedzianej na 1 maja płycie zatytułowanej "Dream Hunting in the Valley of the In-Between" znajdzie się aż 17 premierowych utworów. Na krążku poza członkami zespołu usłyszymy aktorkę i piosenkarkę Dre Babinski oraz... Rebeccę Black - autorkę (nie)sławnego "Friday".


BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.