Section50
Section00
Okładki płyt Z rozmyślań przy śniadaniu i Miłość w czasach popkultury Myslovitz
Okładki płyt "Z rozmyślań przy śniadaniu" i "Miłość w czasach popkultury" Myslovitz, foto: mat. prasowe
07.05.2020

"Miłość w czasach popkultury" i "Z rozmyślań przy śniadaniu" na streamingach

Dwa słynne albumy Myslovitz teraz bardziej dostępne.

Doczekaliśmy się! Na najpopularniejsze serwisy streamingowe trafiły w końcu kolejne dwa albumy grupy Myslovitz. Mowa tu o "Z rozmyślań przy śniadaniu" oraz najpopularniejszej płycie w dorobku zespołu - "Miłość w czasach popkultury". Co prawda próżno szukać "w cyfrze" "Sun Machine" czy "Korova Milky Bar", ale nie da się ukryć, że to i tak duży ukłon w stronę fanów formacji z Mysłowic.

"Z rozmyślań przy śniadaniu" to trzecia płyta wydana przez Myslovitz i druga po podpisaniu kontraktu z Sony Music. Krążek, który bezpośrednio nawiązywał do kina, został bardzo pozytywnie przyjęty przez publiczność i krytyków.

"Miłość w czasach popkultury" z kolei jest najpopularniejszym albumem grupy. Zdobył platynową płytę ZPAV oraz pięć Fryderyków, a single "Długość dźwięku samotności", "Chłopcy" czy "Dla ciebie" stały się ponadczasowymi wizytówkami zespołu.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.