Section50
Section00
Plakat promujący koncert samochodowy Żabsona i Young Igiego
Plakat promujący koncert samochodowy Żabsona i Young Igiego, foto: mat. promocyjne/Revolume
19.06.2020

Young Igi i Żabson przygotowują koncert samochodowy

Niecodzienne wydarzenie odbędzie się na warszawskiej Pradze.

Żabson i Young Igi biorą sprawy w swoje ręce i nie dają się wirusowi. Młodzi raperzy przygotowują dla swoich fanów coś naprawdę wyjątkowego - koncert samochodowy na warszawskiej Pradze.

Słuchacze wygodnie we własnych autach będą mogli posłuchać repertuaru z "Internaziomala" i "Skanu myśli" - ostatnich albumów młodych graczy. Żaba i Igi wzbogacą też swoje występy o przedpremierowe utwory.

Dźwięk będzie transmitowany za pośrednictwem fal radiowych, tak aby każdy pasażer mógł komfortowo wysłuchać całego koncertu w swoim aucie. Poza występującymi artystami wrażeń dostarczą również efekty świetlne i pirotechniczne, a nad wizualną częścią wydarzenia, czuwać będzie niezastąpiona ekipa VJ-ów - WJU.

Wydarzenie odbędzie się 27 czerwca o 20:00 w Kulturze Wysokiej.

Plakat promujący koncert samochodowy Żabsona i Young Igiego
Plakat promujący koncert samochodowy Żabsona i Young Igiego

 

AŚ/mat. prasowe

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.