Section50
Section00
Okładka singla push to talk schaftera
Okładka singla "push to talk" schaftera, foto: mat. promocyjne
23.06.2020

schafter zapowiada nowy album

Młody raper nie zwalnia tempa i dzieli się pierwszym singlem z kolejnej płyty.

schafter, jedna z najgorętszych nowych ksywek na polskiej scenie rap, ma ręce pełne roboty. Pod koniec zeszłego roku ukazała się jego debiutancka solowa płyta zatytułowana "Audiotele". Album w ciągu miesiąca osiągnął status złotej płyty, zwracając uwagę każdego interesującego się rodzimym hip-hopem.

Młody artysta kuje żelazo póki gorące i już teraz, nieco ponad pół roku po ukazaniu się debiutanckiego krążka, zapowiada kolejną płytę. Nie wiemy jeszcze, kiedy możemy spodziewać się premiery "FUTURY", ale raper podzielił się pierwszym singlem z albumu. "push to talk" znajdziecie już w serwisach cyfrowych, a animowany klip obejrzycie na YouTube.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.