Section50
Section00
Alice Cooper
Alice Cooper, foto: yakub88/Shutterstock
14.07.2020

Alice Cooper pracuje nad... mlekiem czekoladowym

Inicjatywa ma wspomóc organizację non-profit.

Alice Cooper i firma mleczarska Danzeisen Dairy podjęli współpracę, której efektem będzie specjalne mleko czekoladowe sygnowane nazwiskiem artysty. Jakkolwiek niepoważnie to brzmi, powstrzymajcie się z uśmiechami politowania. Całość zysków ze sprzedaży specjalnej edycji mlecznego napoju zostanie przekazana założonej przez artystę w 1995 roku organizacji Solid Rock.

- Naszym celem jako Solid Rock jest zapewnienie wyjątkowego miejsca nastolatkom. Traktujemy tę inicjatywę, jako specjalne sanktuarium dla młodych - czytamy w informacji prasowej. Organizacja stara się zapewnić bezpłatne zajęcia muzyczne, filmowe, plastyczne i taneczne dla młodzieży w stanie Arizona.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ideas Collide (@ideascollide)

Nie jest jeszcze pewne, kiedy wyjątkowy napój trafi do sprzedaży, ale nabyć go będzie można zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i przez Internet.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.