Czwórka Blog - baner
BLOG - Czwórka - Muzyczny

Włodi i 1988 z drugim singlem z nadchodzącej płyty

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2020 13:35
Premiera albumu duetu już we wrześniu.

Pod koniec czerwca Włodi i 1988 opublikowali pierwszy utwór ze wspólnej płyty. "NOLOVE" oficjalnie potwierdził współpracę współtwórcy Molesty i połowy duetu Syny, czego efektem będzie album "W/88". Dzisiaj otrzymaliśmy drugą muzyczną zapowiedź krążka.

W sieci właśnie pojawił się teledysk do remixu kawałka "Wyobraź sobie". Oryginalnie utwór znalazł się na wydanej przed dwoma laty EP-ce "Osad". Odświeżona wersja uderza nie tylko muzycznie, ale też wizualnie - klip doskonale pasuje do ciężkiej i mrocznej atmosfery tego numeru.

- Album "W/88" to produkcja niezwykle wyjątkowa. Włodi przy procesie powstawania zdecydował się na współpracę z jednym producentem, nie oznacza to jednak ograniczonej formy tego wydawnictwa. Działanie z połową duetu Syny zaowocowała niezwykle przemyślanymi, surowymi oraz wyjątkowymi utworami. 1988 nadał krążkowi swojego indywidualnego stylu, który wybija go przed szereg. Poza producencką niespodzianką na krążku czeka Was kilku gości, których na dzień dzisiejszy na pewno nie będziecie w stanie wytypować - czytamy w opisie płyty.

 

AŚ/mat. prasowe

Zobacz więcej na temat: Włodi 1988