Section50
Section00
Oliver Tree
Oliver Tree, foto: mat. prasowe/Atlantic Records
27.07.2020

Oliver Tree i Blink-182 we wspólnym kawałku

Oto połączenie, którego naprawdę potrzebowaliśmy.

Jedna z najbardziej barwnych muzycznych postaci ostatnich miesięcy, Oliver Tree, podjął współpracę ze swoimi idolami z dzieciństwa - Blink-182. Efektem tego połączenia jest odświeżona wersja kawałka "Let Me Down", pochodzącego z wydanego 17 lipca debiutanckiego albumu "Ugly is Beautiful".

Jak można było się spodziewać, wydawniczy debiut Olivera spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem - dotarł na szczyt listy albumów alternatywnych w iTunes i Apple Music, a także znalazł się w pierwszej dziesiątce najchętniej słuchanych płyt w iTunes podczas pierwszego tygodnia od ukazania się wydawnictwa.

Jak swój debiut świętował zwariowany Kalifornijczyk? Postanowił pobić rekord Guinnessa w przejażdżce największą hulajnogą. Co z tego wynikło? Tutaj znajdziecie odpowiedź.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.