Section50
Section00
Maroon 5
Maroon 5, foto: mat. prasowe/Universal Music
27.07.2020

Maroon 5 z nowym singlem

Lato bez nowego kawałka Levine'a i spółki nie jest latem.

Tego można było się spodziewać - Maroon 5 dzieli się nowym wakacyjnym hitem. Zespół opublikował właśnie utwór "Nobody's Love". Do nowego kawałka powstał także teledysk, a w nim zobaczymy... łysego Adama Levine'a.

Poprzednim singlem zespołu jest wydany w zeszłym roku utwór "Memories". Przy klipie zarówno do najnowszego kawałka, jak i "Memories" formacja pracowała z Davidem Dobkinem. Trzeba przyznać, że współpraca na tej linii jest wyjątkowo owocna - teledyski Maroon 5 i Dobkina osiągnęły łącznie aż 7 miliardów odsłon.

Najnowszy klip został nakręcony w warunkach kwarantanny w Los Angeles z udziałem Adama Levine’a oraz w obecności reżysera.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.