Section50
Section00
Marilyn Manson w klipie do We Are Chaos
Marilyn Manson w klipie do "We Are Chaos", foto: YouTube.com/Marilyn Manson
30.07.2020

Marilyn Manson zapowiada nowy album i publikuje pierwszy singiel

"We Are Chaos" ukaże się we wrześniu.

Niepokorny Marilyn Manson oficjalnie zapowiedział swój jedenasty studyjny album zatytułowany "We Are Chaos". Wraz z ważnym ogłoszeniem, artysta podzielił się tytułowym singlem, do którego powstał również teledysk.

"We Are Chaos" ukaże się 11 września nakładem Lorna Vista Recordings. Produkcją albumu zajął się Shooter Jennings. Jak się okazuje nadchodząca premiera mocno przeciągnęła się w czasie, gdyż pierwotnie Manson miał zamiar wypuścić nową płytę już w zeszłym roku.

- Robiąc tę płytę musiałem sobie powtarzać: "zahamuj swoje szaleństwo, włóż ten garnitur i próbuj udawać, że nie jesteś zwierzęciem". Prawda jest jednak taka, że człowiek jest najgorszym z nich. Okazywanie litości jest jak popełnianie morderstwa, a łzy to największy ludzki towar eksportowy - opisuje proces twórczy Manson.

Na "We Are Chaos" znajdziemy 10 utworów:
01. Red Black and Blue
02. We Are Chaos
03. Don’t Chase the Dead
04. Paint You With My Love
05. Half-way & One Step Forward
06. Infinite Darkness
07. Perfume
08. Keep My Head Together
09. Solve Coagula
10. Broken Needle

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.