Section50
Section00
Rammstein
Rammstein, foto: Jens Koch/Universal Music
15.09.2020

Rammstein wraca do studia

Zaczynamy odliczanie do nowego albumu niemieckiej formacji!

Muzycy Rammstein już wcześniej zdradzili, że w tym roku udało im się wspólnie pracować nad nowymi utworami. Teraz świat obiegła wiadomość, że zarówno zespół jak i jego współpracownicy znajdują się w studiu we Francji. W tym samym studiu, w którym powstawał krążek wydany w zeszłym roku.

Informację potwierdza największa strona fanów Rammstein - RammsteinWorld: - Nie ma żadnych wątpliwości: Rammstein wrócił do studia La Fabrique, w którym nagrali poprzednią płytę. W bliskich okolicach studia spotkać można było członków zespołu oraz jego inżynierów. Niektórzy oznaczali też grupę na swoich profilach w mediach społecznościowych.

W czerwcu perkusista Christoph Schneider w wywiadzie dla Rodeo Radio oznajmił, że doszło do spotkania z resztą ekipy, podczas którego okazało się, że zespół ma mnóstwo pomysłów. Zastrzegł jednak, że nie wie, czy finalnie przyjmą one postać pełnoprawnego albumu.

Zdjęcie Floriana Ammona - inżyniera dźwięku, który pracował nad poprzednią płytą Rammstein, z niedawnej "służbowej" podróży do Francji:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Florian Ammon (@florian_ammon)

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.